Kontakt | Reklama |

 

 >> Rejestracja
>> Przypomnij Hasło
>> Panel

 
 ::Kategorie
Śmieszne Animacje
Śmieszne reklamy
Śmieszne Filmiki
  Śmieszne
  Erotyczne
  Extremalne
  Parkour
  Polskie
  Magiczne
  Polityczne
  Walki
  Dzieci
  Wypadki
  Samolotowe
  Samochody
  Sportowe
  Wulgarne
  Motory
  Zwierzenta
  Wyścigi
  Koszykówka
  Inne
  Pod wpływem
  Zapowiedzi
  Muzyczne
--------------
Kabarety
Piłka Nożna
Teledyski
Seriale / Programy
Gry Online
TV OnLine
--------------
Kawały
Opisy GG
Śmieszne Rozmówki


 ::Wyszukiwarka ::Poukładaj Według ::Poukładaj Według

:Co zrobić jak nie działa filmik??
:Powiadomienia RSS
:Panel Urzytkownika
:Rejestracja Konta
:Przypomnij Hasło
:Aktywacja Konta
:Kontakt

:Dodaj Filmik
:Dodaj Opis
:Dodaj Kawał

Wypadki, Katastrofy

Wypadki, Katastrofy Add to Google
wstecz  1 | 2 | 3 | 4 |... 10 | następna 

Wypadki piłkarskie - Failarmy prezentuje wypadki w wykonaniu piłkarzy - tych zawodowych, jak i amatorskich. Wam zapewne też zdarzyło się powtórzyć podobne sytuacje. - Failarmy prezentuje wypadki w wykonaniu piłkarzy - tych zawodowych, jak i amatorskich. Wam zapewne też zdarzyło się powtórzyć podobne sytuacje.
Wypadki piłkarskie - Failarmy prezentuje wypadki w wykonaniu piłkarzy - tych zawodowych, jak i amatorskich. Wam zapewne też zdarzyło się powtórzyć podobne sytuacje.


Dodał: admin 
Data: 18-06-2014 10:43:44
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1554
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wypadki - Sportowe

|Wypadki piłkarskie - Failarmy prezentuje wypadki w wykonaniu piłkarzy - tych zawodowych, jak i amatorskich. Wam zapewne też zdarzyło się powtórzyć podobne sytuacje.|

Wypadki graczy - Gracze to bardzo wdzięczny temat zwłaszcza jeśli chodzi o porażki. Często ponoszą ich nerwy, wymachują padami na lewo i prawo, a także niszczą sprzęt. Jeśli nam nie wierzycie, to zobaczcie dwanaście największych wpadek z grami. - Gracze to bardzo wdzięczny temat zwłaszcza jeśli chodzi o porażki. Często ponoszą ich nerwy, wymachują padami na lewo i prawo, a także niszczą sprzęt. Jeśli nam nie wierzycie, to zobaczcie dwanaście największych wpadek z grami.
Wypadki graczy - Gracze to bardzo wdzięczny temat zwłaszcza jeśli chodzi o porażki. Często ponoszą ich nerwy, wymachują padami na lewo i prawo, a także niszczą sprzęt. Jeśli nam nie wierzycie, to zobaczcie dwanaście największych wpadek z grami.


Dodał: admin 
Data: 11-06-2014 10:43:44
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1331
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wypadki

|Wypadki graczy - Gracze to bardzo wdzięczny temat zwłaszcza jeśli chodzi o porażki. Często ponoszą ich nerwy, wymachują padami na lewo i prawo, a także niszczą sprzęt. Jeśli nam nie wierzycie, to zobaczcie dwanaście największych wpadek z grami.|

Najlepsze wypadki maja - Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, hejterzy i... Ci drudzy. Przed Wami jedna z najlepszych kompilacji wpadek od Fail Army. Co czyni ją taką wyjątkową? No cóż, to kompilacja z calutkiego miesiąca. Naprawdę warto zobaczyć. - Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, hejterzy i... Ci drudzy. Przed Wami jedna z najlepszych kompilacji wpadek od Fail Army. Co czyni ją taką wyjątkową? No cóż, to kompilacja z calutkiego miesiąca. Naprawdę warto zobaczyć.
Najlepsze wypadki maja - Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, hejterzy i... Ci drudzy. Przed Wami jedna z najlepszych kompilacji wpadek od Fail Army. Co czyni ją taką wyjątkową? No cóż, to kompilacja z calutkiego miesiąca. Naprawdę warto zobaczyć.


Dodał: admin 
Data: 01-06-2014 10:43:40
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1323
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wypadki

|Najlepsze wypadki maja - Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, hejterzy i... Ci drudzy. Przed Wami jedna z najlepszych kompilacji wpadek od Fail Army. Co czyni ją taką wyjątkową? No cóż, to kompilacja z calutkiego miesiąca. Naprawdę warto zobaczyć.|

Wypadki 3 tydzień maja - Coraz więcej nieszczęśliwców zbliża się do granicy miesiąca, a ekipa Fail Army, jak zwykle nie zawodzi, by Wam ich wszystkich pokazać. Zobaczcie kolejną, genialną kompilację od nich na trzeci tydzień maja. - Coraz więcej nieszczęśliwców zbliża się do granicy miesiąca, a ekipa Fail Army, jak zwykle nie zawodzi, by Wam ich wszystkich pokazać. Zobaczcie kolejną, genialną kompilację od nich na trzeci tydzień maja.
Wypadki 3 tydzień maja - Coraz więcej nieszczęśliwców zbliża się do granicy miesiąca, a ekipa Fail Army, jak zwykle nie zawodzi, by Wam ich wszystkich pokazać. Zobaczcie kolejną, genialną kompilację od nich na trzeci tydzień maja.


Dodał: admin 
Data: 18-05-2014 21:40:47
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1393
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wypadki

|Wypadki 3 tydzień maja - Coraz więcej nieszczęśliwców zbliża się do granicy miesiąca, a ekipa Fail Army, jak zwykle nie zawodzi, by Wam ich wszystkich pokazać. Zobaczcie kolejną, genialną kompilację od nich na trzeci tydzień maja.|

Kwietniowe wypadki - Tym razem ekipa Fail Army postanowiła zebrać wszystkie, najbardziej żenujące i największe wpadki z kwietnia. Jeśli chcecie zobaczyć, co przydarzyło się pechowcom z całego świata w tym miesiącu, to dobrze trafiliście. - Tym razem ekipa Fail Army postanowiła zebrać wszystkie, najbardziej żenujące i największe wpadki z kwietnia. Jeśli chcecie zobaczyć, co przydarzyło się pechowcom z całego świata w tym miesiącu, to dobrze trafiliście.
Kwietniowe wypadki - Tym razem ekipa Fail Army postanowiła zebrać wszystkie, najbardziej żenujące i największe wpadki z kwietnia. Jeśli chcecie zobaczyć, co przydarzyło się pechowcom z całego świata w tym miesiącu, to dobrze trafiliście.


Dodał: admin 
Data: 27-04-2014 15:40:44
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 1241
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wypadki

|Kwietniowe wypadki - Tym razem ekipa Fail Army postanowiła zebrać wszystkie, najbardziej żenujące i największe wpadki z kwietnia. Jeśli chcecie zobaczyć, co przydarzyło się pechowcom z całego świata w tym miesiącu, to dobrze trafiliście.|

Kwietniowa kompilacja - Tak, tak. Wszyscy wiemy, że to dość przebrzmiała sprawa, ale i tak nie zmienia to faktu, że ekipa Break ma coś dla Was do pokazania. - Tak, tak. Wszyscy wiemy, że to dość przebrzmiała sprawa, ale i tak nie zmienia to faktu, że ekipa Break ma coś dla Was do pokazania.
Kwietniowa kompilacja - Tak, tak. Wszyscy wiemy, że to dość przebrzmiała sprawa, ale i tak nie zmienia to faktu, że ekipa Break ma coś dla Was do pokazania.


Dodał: admin 
Data: 22-04-2014 19:40:43
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 1039
Tagi: Śmieszne Filmiki - Wypadki

|Kwietniowa kompilacja - Tak, tak. Wszyscy wiemy, że to dość przebrzmiała sprawa, ale i tak nie zmienia to faktu, że ekipa Break ma coś dla Was do pokazania.|

Kompilacja wypadków samochowych - FailArmy dalej w formie. Tym razem prezentujemy wam jego filmik z kompilacją wypadków samochodowych. Zobaczcie sami, co tym razem wam przygotował. - FailArmy dalej w formie. Tym razem prezentujemy wam jego filmik z kompilacją wypadków samochodowych. Zobaczcie sami, co tym razem wam przygotował.
Kompilacja wypadków samochowych - FailArmy dalej w formie. Tym razem prezentujemy wam jego filmik z kompilacją wypadków samochodowych. Zobaczcie sami, co tym razem wam przygotował.


Dodał: admin 
Data: 12-04-2014 08:40:40
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1306
Tagi: Śmieszne Filmiki - Samochody - Wypadki

|Kompilacja wypadków samochowych - FailArmy dalej w formie. Tym razem prezentujemy wam jego filmik z kompilacją wypadków samochodowych. Zobaczcie sami, co tym razem wam przygotował.|

Ostateczna kompilacja - Co by nie było tak słodko i cukierkowo z tymi wszystkim podsumowaniami, postanowiliśmy pokazać wam, co się mogło przydarzyć każdemu z was w poprzednim roku. Zobaczcie i przyszykujcie się na niespodziewane faile, jakie przynies - Co by nie było tak słodko i cukierkowo z tymi wszystkim podsumowaniami, postanowiliśmy pokazać wam, co się mogło przydarzyć każdemu z was w poprzednim roku. Zobaczcie i przyszykujcie się na niespodziewane faile, jakie przyniesie wam 2014 rok.
Ostateczna kompilacja - Co by nie było tak słodko i cukierkowo z tymi wszystkim podsumowaniami, postanowiliśmy pokazać wam, co się mogło przydarzyć każdemu z was w poprzednim roku. Zobaczcie i przyszykujcie się na niespodziewane faile, jakie przynies


Dodał: admin 
Data: 02-01-2014 16:40:24
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 1325
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wypadki

|Ostateczna kompilacja - Co by nie było tak słodko i cukierkowo z tymi wszystkim podsumowaniami, postanowiliśmy pokazać wam, co się mogło przydarzyć każdemu z was w poprzednim roku. Zobaczcie i przyszykujcie się na niespodziewane faile, jakie przynies|

Kompilacja Wypadków - Październik 2013 - Nowa kompilacja od Twisternederland. Zobaczcie, jakie to nowe wypadki zdarzyły się w ubiegłym miesiącu. - Nowa kompilacja od Twisternederland. Zobaczcie, jakie to nowe wypadki zdarzyły się w ubiegłym miesiącu.
Kompilacja Wypadków - Październik 2013 - Nowa kompilacja od Twisternederland. Zobaczcie, jakie to nowe wypadki zdarzyły się w ubiegłym miesiącu.


Dodał: admin 
Data: 05-11-2013 13:40:17
Ocena: 3 (7)
Odsłon: 1483
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne - Wypadki

|Kompilacja Wypadków - Październik 2013 - Nowa kompilacja od Twisternederland. Zobaczcie, jakie to nowe wypadki zdarzyły się w ubiegłym miesiącu.|

Wypadki w wykonaniu kobiet - Wrześniowe porażki bez udziału mężczyzn. Tym razem gościmy same kobiety. Czyż to nie przyjemna odmiana? - Wrześniowe porażki bez udziału mężczyzn. Tym razem gościmy same kobiety. Czyż to nie przyjemna odmiana?
Wypadki w wykonaniu kobiet - Wrześniowe porażki bez udziału mężczyzn. Tym razem gościmy same kobiety. Czyż to nie przyjemna odmiana?


Dodał: admin 
Data: 06-10-2013 12:40:09
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1423
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wypadki

|Wypadki w wykonaniu kobiet - Wrześniowe porażki bez udziału mężczyzn. Tym razem gościmy same kobiety. Czyż to nie przyjemna odmiana?|

Wypadki samochodowe - Seria paru wypadków drogowych kręconych z różnych kamer. Czas by zacząć uważać na drodze i nie brać przykładu właśnie z takich kierowców. - Seria paru wypadków drogowych kręconych z różnych kamer. Czas by zacząć uważać na drodze i nie brać przykładu właśnie z takich kierowców.
Wypadki samochodowe - Seria paru wypadków drogowych kręconych z różnych kamer. Czas by zacząć uważać na drodze i nie brać przykładu właśnie z takich kierowców.


Dodał: admin 
Data: 10-09-2013 19:37:23
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1231
Tagi: Śmieszne Filmiki - Wypadki

|Wypadki samochodowe - Seria paru wypadków drogowych kręconych z różnych kamer. Czas by zacząć uważać na drodze i nie brać przykładu właśnie z takich kierowców.|

Kompilacja wypadków Failarmy - W tej kompilacji zobaczycie zarówno nagrania głupoty ludzkiej w czystej postaci. Wszystko od mistrzów z Failarmy. - W tej kompilacji zobaczycie zarówno nagrania głupoty ludzkiej w czystej postaci. Wszystko od mistrzów z Failarmy.
Kompilacja wypadków Failarmy - W tej kompilacji zobaczycie zarówno nagrania głupoty ludzkiej w czystej postaci. Wszystko od mistrzów z Failarmy.


Dodał: admin 
Data: 07-08-2013 22:45:23
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 1461
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wypadki

|Kompilacja wypadków Failarmy - W tej kompilacji zobaczycie zarówno nagrania głupoty ludzkiej w czystej postaci. Wszystko od mistrzów z Failarmy.|

Kompilacja porażek - 4 tydzień Lipiec 2013 - Szaleństwo to Twoje drugie imię? Zastanów się dwa razy zanim zabierzesz się za triki takie jak te. Uważać trzeba wszędzie i w każdej sytuacji. - Szaleństwo to Twoje drugie imię? Zastanów się dwa razy zanim zabierzesz się za triki takie jak te. Uważać trzeba wszędzie i w każdej sytuacji.
Kompilacja porażek - 4 tydzień Lipiec 2013 - Szaleństwo to Twoje drugie imię? Zastanów się dwa razy zanim zabierzesz się za triki takie jak te. Uważać trzeba wszędzie i w każdej sytuacji.


Dodał: admin 
Data: 30-07-2013 12:45:07
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1413
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wypadki

|Kompilacja porażek - 4 tydzień Lipiec 2013 - Szaleństwo to Twoje drugie imię? Zastanów się dwa razy zanim zabierzesz się za triki takie jak te. Uważać trzeba wszędzie i w każdej sytuacji.|

Dziwna kompilacja #3 - Trzecia część zrzutek wszelakich dziwnych filmików w jednym. Jak widać, niektórzy mają naprawdę dziwne pomysły na oryginalne scenki. - Trzecia część zrzutek wszelakich dziwnych filmików w jednym. Jak widać, niektórzy mają naprawdę dziwne pomysły na oryginalne scenki.
Dziwna kompilacja #3 - Trzecia część zrzutek wszelakich dziwnych filmików w jednym. Jak widać, niektórzy mają naprawdę dziwne pomysły na oryginalne scenki.


Dodał: admin 
Data: 26-07-2013 20:45:00
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 1363
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wypadki

|Dziwna kompilacja #3 - Trzecia część zrzutek wszelakich dziwnych filmików w jednym. Jak widać, niektórzy mają naprawdę dziwne pomysły na oryginalne scenki.|

Kompilacja porażek - 3 tydzień Lipiec 2013 - Specjaliści od głupoty ludzkiej znowu w akcji. Zobaczcie najnowszą kompilację ludzkich porażek i upadków. Uwaga mocny materiał, nie dla osób o słabych nerwach. - Specjaliści od głupoty ludzkiej znowu w akcji. Zobaczcie najnowszą kompilację ludzkich porażek i upadków. Uwaga mocny materiał, nie dla osób o słabych nerwach.
Kompilacja porażek - 3 tydzień Lipiec 2013 - Specjaliści od głupoty ludzkiej znowu w akcji. Zobaczcie najnowszą kompilację ludzkich porażek i upadków. Uwaga mocny materiał, nie dla osób o słabych nerwach.


Dodał: admin 
Data: 22-07-2013 15:44:52
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1411
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wypadki

|Kompilacja porażek - 3 tydzień Lipiec 2013 - Specjaliści od głupoty ludzkiej znowu w akcji. Zobaczcie najnowszą kompilację ludzkich porażek i upadków. Uwaga mocny materiał, nie dla osób o słabych nerwach.|


wstecz  1 | 2 | 3 | 4 |... 10 | następna 


 Reklama ::  


Tapety na pulpit | Opisy gg | Kawały | Tapety na tablety z Tapetus.pl

0.055xxxxxxxxxxxxxxxx