Kontakt | Reklama |

 

 >> Rejestracja
>> Przypomnij Hasło
>> Panel

 
 ::Kategorie
Śmieszne Animacje
Śmieszne reklamy
Śmieszne Filmiki
  Śmieszne
  Erotyczne
  Extremalne
  Parkour
  Polskie
  Magiczne
  Polityczne
  Walki
  Dzieci
  Wypadki
  Samolotowe
  Samochody
  Sportowe
  Wulgarne
  Motory
  Zwierzenta
  Wyścigi
  Koszykówka
  Inne
  Pod wpływem
  Zapowiedzi
  Muzyczne
--------------
Kabarety
Piłka Nożna
Teledyski
Seriale / Programy
Gry Online
TV OnLine
--------------
Kawały
Opisy GG
Śmieszne Rozmówki


 ::Wyszukiwarka ::Poukładaj Według ::Poukładaj Według

:Co zrobić jak nie działa filmik??
:Powiadomienia RSS
:Panel Urzytkownika
:Rejestracja Konta
:Przypomnij Hasło
:Aktywacja Konta
:Kontakt

:Dodaj Filmik
:Dodaj Opis
:Dodaj Kawał

Wulgarne Filmiki

Wulgarne Filmiki Add to Google
1 | 2 | 3 |... 6 | następna 

Zdupping - Hitler ma już dość, że nikt nie potrafi go docenić i zrobić z nim porządnego filmiku. W końcu wszędzie tylko podkładanie tych beznadziejnych napisów do aktualnych wydarzeń. Człowiek Warga postanowił coś z tym zrobić i nakręcił kolejny, gen - Hitler ma już dość, że nikt nie potrafi go docenić i zrobić z nim porządnego filmiku. W końcu wszędzie tylko podkładanie tych beznadziejnych napisów do aktualnych wydarzeń. Człowiek Warga postanowił coś z tym zrobić i nakręcił kolejny, genialny zdupping.
Zdupping - Hitler ma już dość, że nikt nie potrafi go docenić i zrobić z nim porządnego filmiku. W końcu wszędzie tylko podkładanie tych beznadziejnych napisów do aktualnych wydarzeń. Człowiek Warga postanowił coś z tym zrobić i nakręcił kolejny, gen


Dodał: admin 
Data: 28-10-2014 19:44:09
Ocena: 2.67 (6)
Odsłon: 2919
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne

|Zdupping - Hitler ma już dość, że nikt nie potrafi go docenić i zrobić z nim porządnego filmiku. W końcu wszędzie tylko podkładanie tych beznadziejnych napisów do aktualnych wydarzeń. Człowiek Warga postanowił coś z tym zrobić i nakręcił kolejny, gen|

Tak vs Srak - domówka - Prezentujemy filmik, który powstał z połączenia sił znanych osób polskiego youtube. Pokazują w zabawny sposób jak organizować domówkę oraz czego unikać. - Prezentujemy filmik, który powstał z połączenia sił znanych osób polskiego youtube. Pokazują w zabawny sposób jak organizować domówkę oraz czego unikać.
Tak vs Srak - domówka - Prezentujemy filmik, który powstał z połączenia sił znanych osób polskiego youtube. Pokazują w zabawny sposób jak organizować domówkę oraz czego unikać.


Dodał: admin 
Data: 29-07-2014 20:43:49
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 3165
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne

|Tak vs Srak - domówka - Prezentujemy filmik, który powstał z połączenia sił znanych osób polskiego youtube. Pokazują w zabawny sposób jak organizować domówkę oraz czego unikać.|

Mundialowy Zdupping - Najnowszy i najświeższy zdupping. Tym razem tematyka mundialowa, a co za tym idzie najlepsze momenty z dodanym autorskim tekstem. - Najnowszy i najświeższy zdupping. Tym razem tematyka mundialowa, a co za tym idzie najlepsze momenty z dodanym autorskim tekstem.
Mundialowy Zdupping - Najnowszy i najświeższy zdupping. Tym razem tematyka mundialowa, a co za tym idzie najlepsze momenty z dodanym autorskim tekstem.


Dodał: admin 
Data: 16-07-2014 11:43:47
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2271
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne

|Mundialowy Zdupping - Najnowszy i najświeższy zdupping. Tym razem tematyka mundialowa, a co za tym idzie najlepsze momenty z dodanym autorskim tekstem.|

Zdupping - Kim Dzong idzie na AWF - Skoro już udało się Wam zdać maturę, to pewnie zastanawiacie się, co dalej robić? My na pewno Wam nie odpowiemy na to pytanie. Nie zmienia to faktu, że Kim Dzong już znalazł na nie odpowiedź. - Skoro już udało się Wam zdać maturę, to pewnie zastanawiacie się, co dalej robić? My na pewno Wam nie odpowiemy na to pytanie. Nie zmienia to faktu, że Kim Dzong już znalazł na nie odpowiedź.
Zdupping - Kim Dzong idzie na AWF - Skoro już udało się Wam zdać maturę, to pewnie zastanawiacie się, co dalej robić? My na pewno Wam nie odpowiemy na to pytanie. Nie zmienia to faktu, że Kim Dzong już znalazł na nie odpowiedź.


Dodał: admin 
Data: 06-07-2014 19:43:45
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2562
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne

|Zdupping - Kim Dzong idzie na AWF - Skoro już udało się Wam zdać maturę, to pewnie zastanawiacie się, co dalej robić? My na pewno Wam nie odpowiemy na to pytanie. Nie zmienia to faktu, że Kim Dzong już znalazł na nie odpowiedź.|

Ludzie są szaleni - Ta kompilacja udowodni Wam, że ludzie to prawdziwi wariaci, a dla beki i chwili uśmiechu zrobią naprawdę wszystko. Wystarczy tylko kamera i chwila dobrych chęci, by stworzyć coś naprawdę śmiesznego. - Ta kompilacja udowodni Wam, że ludzie to prawdziwi wariaci, a dla beki i chwili uśmiechu zrobią naprawdę wszystko. Wystarczy tylko kamera i chwila dobrych chęci, by stworzyć coś naprawdę śmiesznego.
Ludzie są szaleni - Ta kompilacja udowodni Wam, że ludzie to prawdziwi wariaci, a dla beki i chwili uśmiechu zrobią naprawdę wszystko. Wystarczy tylko kamera i chwila dobrych chęci, by stworzyć coś naprawdę śmiesznego.


Dodał: admin 
Data: 12-05-2014 14:40:46
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2332
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne

|Ludzie są szaleni - Ta kompilacja udowodni Wam, że ludzie to prawdziwi wariaci, a dla beki i chwili uśmiechu zrobią naprawdę wszystko. Wystarczy tylko kamera i chwila dobrych chęci, by stworzyć coś naprawdę śmiesznego.|

Tylko jedno piwko - Wszyscy wiemy jak to jest kiedy kumpel namawia nas na tylko jedną partyjkę, albo żebyśmy zostali jeszcze piętnaście minutek. Zawsze kończy się to bardziej niż źle. Nie inaczej jest z jednym browarem. Bo jeden to za mało, dwa to ju - Wszyscy wiemy jak to jest kiedy kumpel namawia nas na tylko jedną partyjkę, albo żebyśmy zostali jeszcze piętnaście minutek. Zawsze kończy się to bardziej niż źle. Nie inaczej jest z jednym browarem. Bo jeden to za mało, dwa to już ciut, ale nie szkodzi i tak dalej. A po dziesięciu piwach człowiek budzi się z ręką w nocniku. Zresztą zobaczcie sami.
Tylko jedno piwko - Wszyscy wiemy jak to jest kiedy kumpel namawia nas na tylko jedną partyjkę, albo żebyśmy zostali jeszcze piętnaście minutek. Zawsze kończy się to bardziej niż źle. Nie inaczej jest z jednym browarem. Bo jeden to za mało, dwa to ju


Dodał: admin 
Data: 13-03-2014 19:40:35
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2345
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne

|Tylko jedno piwko - Wszyscy wiemy jak to jest kiedy kumpel namawia nas na tylko jedną partyjkę, albo żebyśmy zostali jeszcze piętnaście minutek. Zawsze kończy się to bardziej niż źle. Nie inaczej jest z jednym browarem. Bo jeden to za mało, dwa to ju|

14 powodów przez które nienawidzę zimy - Oto świetny pokaz 14 powodów, dla których żaden z nas nienawidzi podczas zimy. Dużo prawdy w jednym filmiku. - Oto świetny pokaz 14 powodów, dla których żaden z nas nienawidzi podczas zimy. Dużo prawdy w jednym filmiku.
14 powodów przez które nienawidzę zimy - Oto świetny pokaz 14 powodów, dla których żaden z nas nienawidzi podczas zimy. Dużo prawdy w jednym filmiku.


Dodał: admin 
Data: 12-02-2014 20:40:31
Ocena: 3.2 (10)
Odsłon: 2382
Tagi: Śmieszne Filmiki - Wulgarne

|14 powodów przez które nienawidzę zimy - Oto świetny pokaz 14 powodów, dla których żaden z nas nienawidzi podczas zimy. Dużo prawdy w jednym filmiku.|

Bolesław Chrobry - Ciekawy dokument na temat pierwszego króla Polski - Bolesława Chrobrego. Poznajcie ciekawostki, o których nie uczą w szkole. - Ciekawy dokument na temat pierwszego króla Polski - Bolesława Chrobrego. Poznajcie ciekawostki, o których nie uczą w szkole.
Bolesław Chrobry - Ciekawy dokument na temat pierwszego króla Polski - Bolesława Chrobrego. Poznajcie ciekawostki, o których nie uczą w szkole.


Dodał: admin 
Data: 18-01-2014 13:40:30
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 3641
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Seriale / Programy - Dokumentalne - Wulgarne

|Bolesław Chrobry - Ciekawy dokument na temat pierwszego króla Polski - Bolesława Chrobrego. Poznajcie ciekawostki, o których nie uczą w szkole.|

Pewne różnice w zachowaniu - Oto produkcje pokazujące różnice w zachowaniu w różnych sytuacjach przez białych i czarnych ludzi. Różnice znaczne? Oceńcie sami. - Oto produkcje pokazujące różnice w zachowaniu w różnych sytuacjach przez białych i czarnych ludzi. Różnice znaczne? Oceńcie sami.
Pewne różnice w zachowaniu - Oto produkcje pokazujące różnice w zachowaniu w różnych sytuacjach przez białych i czarnych ludzi. Różnice znaczne? Oceńcie sami.


Dodał: admin 
Data: 14-01-2014 20:40:25
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2400
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne

|Pewne różnice w zachowaniu - Oto produkcje pokazujące różnice w zachowaniu w różnych sytuacjach przez białych i czarnych ludzi. Różnice znaczne? Oceńcie sami.|

Mix WTF'ów - Wielka kompilacja starych i nowych głupot z internetu, w fajnej oprawie od jednego z naszych rodzimych youtuberów, Cinka. Zobaczcie najbardziej szalone i najśmieszniejsze filmiki z internetu. - Wielka kompilacja starych i nowych głupot z internetu, w fajnej oprawie od jednego z naszych rodzimych youtuberów, Cinka. Zobaczcie najbardziej szalone i najśmieszniejsze filmiki z internetu.
Mix WTF'ów - Wielka kompilacja starych i nowych głupot z internetu, w fajnej oprawie od jednego z naszych rodzimych youtuberów, Cinka. Zobaczcie najbardziej szalone i najśmieszniejsze filmiki z internetu.


Dodał: admin 
Data: 02-01-2014 16:40:26
Ocena: 5 (1)
Odsłon: 2554
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne

|Mix WTF'ów - Wielka kompilacja starych i nowych głupot z internetu, w fajnej oprawie od jednego z naszych rodzimych youtuberów, Cinka. Zobaczcie najbardziej szalone i najśmieszniejsze filmiki z internetu.|

Polski Youtube! - Gwiazdy polskiego Youtube! Wiele znanych twrzy, które zasłynęły różnymi wypowiedziami lub czynami w polskim internecie. - Gwiazdy polskiego Youtube! Wiele znanych twrzy, które zasłynęły różnymi wypowiedziami lub czynami w polskim internecie.
Polski Youtube! - Gwiazdy polskiego Youtube! Wiele znanych twrzy, które zasłynęły różnymi wypowiedziami lub czynami w polskim internecie.


Dodał: admin 
Data: 11-09-2013 19:39:59
Ocena: 2.67 (6)
Odsłon: 2969
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Polskie - Wulgarne

|Polski Youtube! - Gwiazdy polskiego Youtube! Wiele znanych twrzy, które zasłynęły różnymi wypowiedziami lub czynami w polskim internecie.|

Psychopata z DayZ - Na różnych graczy można trafić w grach sieciowych. Autor tego filmiku trafił chyba na najgorszy typ gracza - psychopatę. Film (+18) - Na różnych graczy można trafić w grach sieciowych. Autor tego filmiku trafił chyba na najgorszy typ gracza - psychopatę. Film (+18)
Psychopata z DayZ - Na różnych graczy można trafić w grach sieciowych. Autor tego filmiku trafił chyba na najgorszy typ gracza - psychopatę. Film (+18)


Dodał: admin 
Data: 10-09-2013 19:37:23
Ocena: 2.88 (16)
Odsłon: 2634
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Zapowiedzi - Z Gier - Wulgarne

|Psychopata z DayZ - Na różnych graczy można trafić w grach sieciowych. Autor tego filmiku trafił chyba na najgorszy typ gracza - psychopatę. Film (+18)|

O Straży Miejskiej - Dakann wziął na cel tym razem Straż Miejską. Każdy może mieć jednak odmienne zdanie, ale warto się zastanowić ile w tym prawdy. - Dakann wziął na cel tym razem Straż Miejską. Każdy może mieć jednak odmienne zdanie, ale warto się zastanowić ile w tym prawdy.
O Straży Miejskiej - Dakann wziął na cel tym razem Straż Miejską. Każdy może mieć jednak odmienne zdanie, ale warto się zastanowić ile w tym prawdy.


Dodał: admin 
Data: 09-08-2013 22:45:37
Ocena: 3.4 (10)
Odsłon: 2816
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne

|O Straży Miejskiej - Dakann wziął na cel tym razem Straż Miejską. Każdy może mieć jednak odmienne zdanie, ale warto się zastanowić ile w tym prawdy.|

12 powodów, przez które wstyd za Polaków na wakacjach - Pokaz 12 krótkich filmików pokazujących najróżniejsze sytuacje wakacyjne, na które to stać tylko rodowitych Polaków. - Pokaz 12 krótkich filmików pokazujących najróżniejsze sytuacje wakacyjne, na które to stać tylko rodowitych Polaków.
12 powodów, przez które wstyd za Polaków na wakacjach - Pokaz 12 krótkich filmików pokazujących najróżniejsze sytuacje wakacyjne, na które to stać tylko rodowitych Polaków.


Dodał: admin 
Data: 19-07-2013 12:44:45
Ocena: 3 (15)
Odsłon: 2500
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne

|12 powodów, przez które wstyd za Polaków na wakacjach - Pokaz 12 krótkich filmików pokazujących najróżniejsze sytuacje wakacyjne, na które to stać tylko rodowitych Polaków.|

Ameryka oczami japończyków - Mówi się o tym, że kultura japońska jest specyficzna. Warto jednak zobaczyć jak sami Japończycy widzą Amerykanów. - Mówi się o tym, że kultura japońska jest specyficzna. Warto jednak zobaczyć jak sami Japończycy widzą Amerykanów.
Ameryka oczami japończyków - Mówi się o tym, że kultura japońska jest specyficzna. Warto jednak zobaczyć jak sami Japończycy widzą Amerykanów.


Dodał: admin 
Data: 17-06-2013 16:54:31
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2426
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne

|Ameryka oczami japończyków - Mówi się o tym, że kultura japońska jest specyficzna. Warto jednak zobaczyć jak sami Japończycy widzą Amerykanów.|


1 | 2 | 3 |... 6 | następna 


 Reklama ::  


Tapety na pulpit | Opisy gg | Kawały | Tapety na tablety z Tapetus.pl

0.0137xxxxxxxxxxxxxxxx