Kontakt | Reklama |

 

 >> Rejestracja
>> Przypomnij Hasło
>> Panel

 
 ::Kategorie
Śmieszne Animacje
Śmieszne reklamy
  Komurkowe
  Kondony
  Perfumy
  Parodie
  Piwa
  Sportowe
  RTV
  Motoryzacja
  Inne
  Napoje
Śmieszne Filmiki
--------------
Kabarety
Piłka Nożna
Teledyski
Seriale / Programy
Gry Online
TV OnLine
--------------
Kawały
Opisy GG
Śmieszne Rozmówki


 ::Wyszukiwarka ::Poukładaj Według ::Poukładaj Według

:Co zrobić jak nie działa filmik??
:Powiadomienia RSS
:Panel Urzytkownika
:Rejestracja Konta
:Przypomnij Hasło
:Aktywacja Konta
:Kontakt

:Dodaj Filmik
:Dodaj Opis
:Dodaj Kawał

Śmieszne reklamy

Śmieszne reklamy Add to Google
wstecz  1 | 2 | 3 | 4 |... 11 | następna 

Van damme i Volvo - Reklama z udziałem znanego aktora oraz jego bardziej znanych szpagatów. Tym razem towarzyszą mu dwie ciężarówki marki Volvo. - Reklama z udziałem znanego aktora oraz jego bardziej znanych szpagatów. Tym razem towarzyszą mu dwie ciężarówki marki Volvo.
Van damme i Volvo - Reklama z udziałem znanego aktora oraz jego bardziej znanych szpagatów. Tym razem towarzyszą mu dwie ciężarówki marki Volvo.


Dodał: admin 
Data: 17-11-2013 18:40:17
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2243
Tagi: Śmieszne reklamy - Motoryzacja

|Van damme i Volvo - Reklama z udziałem znanego aktora oraz jego bardziej znanych szpagatów. Tym razem towarzyszą mu dwie ciężarówki marki Volvo.|

Reklama musztardy - Ta reklama utrzymana jest w podniosłym, dumnym, flegmatycznym brytyjskim stylu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, żeby nie była to reklama po prostu musztardy. - Ta reklama utrzymana jest w podniosłym, dumnym, flegmatycznym brytyjskim stylu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, żeby nie była to reklama po prostu musztardy.
Reklama musztardy - Ta reklama utrzymana jest w podniosłym, dumnym, flegmatycznym brytyjskim stylu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, żeby nie była to reklama po prostu musztardy.


Dodał: admin 
Data: 23-09-2013 19:40:08
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2223
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Reklama musztardy - Ta reklama utrzymana jest w podniosłym, dumnym, flegmatycznym brytyjskim stylu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, żeby nie była to reklama po prostu musztardy.|

Reklama Axe - Przy Axe każdy może się odrobinę zapomnieć, ale dziewczyny po serii reklam, powinny już wiedzieć, że prawie zawsze ich propozycja będzie odrzucona. - Przy Axe każdy może się odrobinę zapomnieć, ale dziewczyny po serii reklam, powinny już wiedzieć, że prawie zawsze ich propozycja będzie odrzucona.
Reklama Axe - Przy Axe każdy może się odrobinę zapomnieć, ale dziewczyny po serii reklam, powinny już wiedzieć, że prawie zawsze ich propozycja będzie odrzucona.


Dodał: admin 
Data: 18-09-2013 16:40:07
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2621
Tagi: Śmieszne reklamy - Perfumy - Śmieszne Filmiki

|Reklama Axe - Przy Axe każdy może się odrobinę zapomnieć, ale dziewczyny po serii reklam, powinny już wiedzieć, że prawie zawsze ich propozycja będzie odrzucona.|

Reklama Playboya - Wizyta u fryzjera z Playboyem w ręku. Warto zwrócić uwagę na fryzurę mężczyzny. Ta zmienia się wraz z upływem czasu. Co może być motywacją do takiej zmiany? na końcu wyjaśnienie. - Wizyta u fryzjera z Playboyem w ręku. Warto zwrócić uwagę na fryzurę mężczyzny. Ta zmienia się wraz z upływem czasu. Co może być motywacją do takiej zmiany? na końcu wyjaśnienie.
Reklama Playboya - Wizyta u fryzjera z Playboyem w ręku. Warto zwrócić uwagę na fryzurę mężczyzny. Ta zmienia się wraz z upływem czasu. Co może być motywacją do takiej zmiany? na końcu wyjaśnienie.


Dodał: admin 
Data: 18-09-2013 16:40:06
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2291
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Reklama Playboya - Wizyta u fryzjera z Playboyem w ręku. Warto zwrócić uwagę na fryzurę mężczyzny. Ta zmienia się wraz z upływem czasu. Co może być motywacją do takiej zmiany? na końcu wyjaśnienie.|

Prawdziwa wkrętka - Technologia nie przestanie nas zadziwiać. Co byście zrobili, gdyby na waszej rozmowie kwalifikacyjnej zobaczylibyście coś takiego? - Technologia nie przestanie nas zadziwiać. Co byście zrobili, gdyby na waszej rozmowie kwalifikacyjnej zobaczylibyście coś takiego?
Prawdziwa wkrętka - Technologia nie przestanie nas zadziwiać. Co byście zrobili, gdyby na waszej rozmowie kwalifikacyjnej zobaczylibyście coś takiego?


Dodał: admin 
Data: 05-09-2013 18:46:16
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2145
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Śmieszne reklamy - Inne

|Prawdziwa wkrętka - Technologia nie przestanie nas zadziwiać. Co byście zrobili, gdyby na waszej rozmowie kwalifikacyjnej zobaczylibyście coś takiego?|

Kompilacja japońskich reklam - Po obejrzeniu tego filmiku sądzę, że każdy z was będzie miał mieszane uczucia. Jednakże na usta nasuwa się pytanie: Co Ci Japończycy mają w głowach? - Po obejrzeniu tego filmiku sądzę, że każdy z was będzie miał mieszane uczucia. Jednakże na usta nasuwa się pytanie: Co Ci Japończycy mają w głowach?
Kompilacja japońskich reklam - Po obejrzeniu tego filmiku sądzę, że każdy z was będzie miał mieszane uczucia. Jednakże na usta nasuwa się pytanie: Co Ci Japończycy mają w głowach?


Dodał: admin 
Data: 12-07-2013 18:44:36
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2080
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Kompilacja japońskich reklam - Po obejrzeniu tego filmiku sądzę, że każdy z was będzie miał mieszane uczucia. Jednakże na usta nasuwa się pytanie: Co Ci Japończycy mają w głowach?|

Reklama Tamponów - Genialna, rosyjska reklama tamponów pokazująca, co może przydarzyć się nad morzem bez nich. - Genialna, rosyjska reklama tamponów pokazująca, co może przydarzyć się nad morzem bez nich.
Reklama Tamponów - Genialna, rosyjska reklama tamponów pokazująca, co może przydarzyć się nad morzem bez nich.


Dodał: admin 
Data: 23-06-2013 13:43:59
Ocena: 3.33 (6)
Odsłon: 2120
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Reklama Tamponów - Genialna, rosyjska reklama tamponów pokazująca, co może przydarzyć się nad morzem bez nich.|

Parodia reklamy Coca - Cola - Genialna parodia znanej reklamy Coca - Coli, w której to chłopaki z Abstrachuje wraz ze znajomymi pokazują swoją własną koncepcję tejże reklamy. - Genialna parodia znanej reklamy Coca - Coli, w której to chłopaki z Abstrachuje wraz ze znajomymi pokazują swoją własną koncepcję tejże reklamy.
Parodia reklamy Coca - Cola - Genialna parodia znanej reklamy Coca - Coli, w której to chłopaki z Abstrachuje wraz ze znajomymi pokazują swoją własną koncepcję tejże reklamy.


Dodał: admin 
Data: 20-06-2013 16:44:02
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2877
Tagi: Śmieszne reklamy - Napoje - Seriale / Programy - Śmieszne Filmiki - Śmieszne

|Parodia reklamy Coca - Cola - Genialna parodia znanej reklamy Coca - Coli, w której to chłopaki z Abstrachuje wraz ze znajomymi pokazują swoją własną koncepcję tejże reklamy.|

Poranne zaskoczenie - Po przebudzeniu facet zauważył, że nie znajduje się w swoim domu. Na szczęście miał przy sobie telefon, dzięki któremu odnalazł się w nowym otoczeniu. Tagi: - Po przebudzeniu facet zauważył, że nie znajduje się w swoim domu. Na szczęście miał przy sobie telefon, dzięki któremu odnalazł się w nowym otoczeniu. Tagi:
Poranne zaskoczenie - Po przebudzeniu facet zauważył, że nie znajduje się w swoim domu. Na szczęście miał przy sobie telefon, dzięki któremu odnalazł się w nowym otoczeniu.

Tagi:


Dodał: admin 
Data: 19-05-2013 13:43:08
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2068
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Poranne zaskoczenie - Po przebudzeniu facet zauważył, że nie znajduje się w swoim domu. Na szczęście miał przy sobie telefon, dzięki któremu odnalazł się w nowym otoczeniu. Tagi:|

Kupowanie Frugo nocą - Ciekawie wyreżyserowana reklama Frugo. Co może się zdarzyć, gdy w nocy będziesz chciał kupić ten napój? Zachęcamy do obejrzenia zaskakującego filmiku. - Ciekawie wyreżyserowana reklama Frugo. Co może się zdarzyć, gdy w nocy będziesz chciał kupić ten napój? Zachęcamy do obejrzenia zaskakującego filmiku.
Kupowanie Frugo nocą - Ciekawie wyreżyserowana reklama Frugo. Co może się zdarzyć, gdy w nocy będziesz chciał kupić ten napój? Zachęcamy do obejrzenia zaskakującego filmiku.


Dodał: admin 
Data: 19-05-2013 13:43:07
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2236
Tagi: Śmieszne reklamy - Napoje

|Kupowanie Frugo nocą - Ciekawie wyreżyserowana reklama Frugo. Co może się zdarzyć, gdy w nocy będziesz chciał kupić ten napój? Zachęcamy do obejrzenia zaskakującego filmiku.|

Co można zrobić z arbuzem - Kolejna reklama Windows 8, która pokazuje, jak wielka jest moc dotyku. - Kolejna reklama Windows 8, która pokazuje, jak wielka jest moc dotyku.
Co można zrobić z arbuzem - Kolejna reklama Windows 8, która pokazuje, jak wielka jest moc dotyku.


Dodał: admin 
Data: 17-05-2013 19:42:57
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2258
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Co można zrobić z arbuzem - Kolejna reklama Windows 8, która pokazuje, jak wielka jest moc dotyku.|

Tymczasem na granicy. - Wyobrażacie sobie sytuację, w której może dojść do zmiany granicy państwa? Twórcy reklamy uznali, że jedyną taką sytuacją jest wymiana butelki coca-coli pomiędzy strażnikami granicznymi. - Wyobrażacie sobie sytuację, w której może dojść do zmiany granicy państwa? Twórcy reklamy uznali, że jedyną taką sytuacją jest wymiana butelki coca-coli pomiędzy strażnikami granicznymi.
Tymczasem na granicy. - Wyobrażacie sobie sytuację, w której może dojść do zmiany granicy państwa? Twórcy reklamy uznali, że jedyną taką sytuacją jest wymiana butelki coca-coli pomiędzy strażnikami granicznymi.


Dodał: admin 
Data: 11-05-2013 19:42:39
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2026
Tagi: Śmieszne reklamy - Napoje

|Tymczasem na granicy. - Wyobrażacie sobie sytuację, w której może dojść do zmiany granicy państwa? Twórcy reklamy uznali, że jedyną taką sytuacją jest wymiana butelki coca-coli pomiędzy strażnikami granicznymi.|

Nietypowa reklama - Reklama z przesłaniem. Zajmując się dzieckiem trzeba być odpowiedzialnym rodzicem. Jednak, oprócz bycia ojcem warto też być przyjacielem swojego dziecka. - Reklama z przesłaniem. Zajmując się dzieckiem trzeba być odpowiedzialnym rodzicem. Jednak, oprócz bycia ojcem warto też być przyjacielem swojego dziecka.
Nietypowa reklama - Reklama z przesłaniem. Zajmując się dzieckiem trzeba być odpowiedzialnym rodzicem. Jednak, oprócz bycia ojcem warto też być przyjacielem swojego dziecka.


Dodał: admin 
Data: 07-05-2013 18:57:45
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2007
Tagi: Śmieszne reklamy - Napoje

|Nietypowa reklama - Reklama z przesłaniem. Zajmując się dzieckiem trzeba być odpowiedzialnym rodzicem. Jednak, oprócz bycia ojcem warto też być przyjacielem swojego dziecka.|

Odśwież oddech - Świeżość wydobywająca się z tych pastylek przyciąga kobiety w określonym wieku. - Świeżość wydobywająca się z tych pastylek przyciąga kobiety w określonym wieku.
Odśwież oddech - Świeżość wydobywająca się z tych pastylek przyciąga kobiety w określonym wieku.


Dodał: admin 
Data: 29-04-2013 16:45:51
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1868
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Odśwież oddech - Świeżość wydobywająca się z tych pastylek przyciąga kobiety w określonym wieku.|

Reklama szkół ponadgimnazjalnych - W dobie coraz mniejszej ilości uczniów i likwidacji wielu szkół pojawiło się nowe zjawisko. Szkoły ponadgimnazjalne muszą walczyć o przetrwanie, więc nie dziwi forma promocji w postaci filmików. - W dobie coraz mniejszej ilości uczniów i likwidacji wielu szkół pojawiło się nowe zjawisko. Szkoły ponadgimnazjalne muszą walczyć o przetrwanie, więc nie dziwi forma promocji w postaci filmików.
Reklama szkół ponadgimnazjalnych - W dobie coraz mniejszej ilości uczniów i likwidacji wielu szkół pojawiło się nowe zjawisko. Szkoły ponadgimnazjalne muszą walczyć o przetrwanie, więc nie dziwi forma promocji w postaci filmików.


Dodał: admin 
Data: 26-04-2013 15:45:45
Ocena: 5 (1)
Odsłon: 1817
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Reklama szkół ponadgimnazjalnych - W dobie coraz mniejszej ilości uczniów i likwidacji wielu szkół pojawiło się nowe zjawisko. Szkoły ponadgimnazjalne muszą walczyć o przetrwanie, więc nie dziwi forma promocji w postaci filmików.|


wstecz  1 | 2 | 3 | 4 |... 11 | następna 


 Reklama ::  


Tapety na pulpit | Opisy gg | Kawały | Tapety na tablety z Tapetus.pl

0.0508xxxxxxxxxxxxxxxx