Kontakt | Reklama |

 

 >> Rejestracja
>> Przypomnij Hasło
>> Panel

 
 ::Kategorie
Śmieszne Animacje
Śmieszne reklamy
Śmieszne Filmiki
  Śmieszne
  Erotyczne
  Extremalne
  Parkour
  Polskie
  Magiczne
  Polityczne
  Walki
  Dzieci
  Wypadki
  Samolotowe
  Samochody
  Sportowe
  Wulgarne
  Motory
  Zwierzenta
  Wyścigi
  Koszykówka
  Inne
  Pod wpływem
  Zapowiedzi
  Muzyczne
--------------
Kabarety
Piłka Nożna
Teledyski
Seriale / Programy
Gry Online
TV OnLine
--------------
Kawały
Opisy GG
Śmieszne Rozmówki


 ::Wyszukiwarka ::Poukładaj Według ::Poukładaj Według

:Co zrobić jak nie działa filmik??
:Powiadomienia RSS
:Panel Urzytkownika
:Rejestracja Konta
:Przypomnij Hasło
:Aktywacja Konta
:Kontakt

:Dodaj Filmik
:Dodaj Opis
:Dodaj Kawał

Filmiki Polskiego Wykonania

Filmiki Polskiego Wykonania Add to Google
1 | 2 | 3 |... 8 | następna 

"Policjantki i Policjanci"-wpadki z planu vol.1 - Wpadki z planu serialu "Policjantki i Policjanci". - Wpadki z planu serialu "Policjantki i Policjanci".


Dodał: olivka_411 
Data: 12-09-2015 22:41:19
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2052
Tagi: Śmieszne Filmiki - Polskie

|"Policjantki i Policjanci"-wpadki z planu vol.1 - Wpadki z planu serialu "Policjantki i Policjanci".|

Cała Polska na wesoło - Policjant przebieraniec, rozwalanie butelki na głowie, prawdziwi kibice piłki nożnej, zakład o butelkę wódki i rozwalanie głową drzwi. Czyli najlepsze sytuacje z naszego kraju - Policjant przebieraniec, rozwalanie butelki na głowie, prawdziwi kibice piłki nożnej, zakład o butelkę wódki i rozwalanie głową drzwi. Czyli najlepsze sytuacje z naszego kraju
Cała Polska na wesoło - Policjant przebieraniec, rozwalanie butelki na głowie, prawdziwi kibice piłki nożnej, zakład o butelkę wódki i rozwalanie głową drzwi. Czyli najlepsze sytuacje z naszego kraju


Dodał: Anonim 
Data: 05-09-2015 20:41:03
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1781
Tagi: Śmieszne Filmiki - Polskie

|Cała Polska na wesoło - Policjant przebieraniec, rozwalanie butelki na głowie, prawdziwi kibice piłki nożnej, zakład o butelkę wódki i rozwalanie głową drzwi. Czyli najlepsze sytuacje z naszego kraju|

Walka z chorobą - Może tym razem bardziej stonowany film, który przedstawia w niesamowity sposób historię pewnego człowieka, a dokładniej jego walkę z chorobą i to, co postanowił robić po otrzymaniu wyroku. - Może tym razem bardziej stonowany film, który przedstawia w niesamowity sposób historię pewnego człowieka, a dokładniej jego walkę z chorobą i to, co postanowił robić po otrzymaniu wyroku.
Walka z chorobą - Może tym razem bardziej stonowany film, który przedstawia w niesamowity sposób historię pewnego człowieka, a dokładniej jego walkę z chorobą i to, co postanowił robić po otrzymaniu wyroku.


Dodał: admin 
Data: 20-07-2014 11:43:47
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2266
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne - Polskie

|Walka z chorobą - Może tym razem bardziej stonowany film, który przedstawia w niesamowity sposób historię pewnego człowieka, a dokładniej jego walkę z chorobą i to, co postanowił robić po otrzymaniu wyroku.|

Za co kochamy Polskę - Za co kochamy Polskę? Każdy zapewne za co innego, ale tutaj możecie zobaczyć najlepsze filmiki które miały miejsce właśnie w naszym kraju. - Za co kochamy Polskę? Każdy zapewne za co innego, ale tutaj możecie zobaczyć najlepsze filmiki które miały miejsce właśnie w naszym kraju.
Za co kochamy Polskę - Za co kochamy Polskę? Każdy zapewne za co innego, ale tutaj możecie zobaczyć najlepsze filmiki które miały miejsce właśnie w naszym kraju.


Dodał: admin 
Data: 03-07-2014 10:43:48
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2323
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Polskie

|Za co kochamy Polskę - Za co kochamy Polskę? Każdy zapewne za co innego, ale tutaj możecie zobaczyć najlepsze filmiki które miały miejsce właśnie w naszym kraju.|

Polska kompilacja - Zabawna kompilacja filmików wprost z naszego cudownego kraju. Jak widać, nie tylko w Rosji znajdą się perełki z ukrytych kamer. - Zabawna kompilacja filmików wprost z naszego cudownego kraju. Jak widać, nie tylko w Rosji znajdą się perełki z ukrytych kamer.
Polska kompilacja - Zabawna kompilacja filmików wprost z naszego cudownego kraju. Jak widać, nie tylko w Rosji znajdą się perełki z ukrytych kamer.


Dodał: admin 
Data: 03-02-2014 19:40:30
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2334
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Polskie

|Polska kompilacja - Zabawna kompilacja filmików wprost z naszego cudownego kraju. Jak widać, nie tylko w Rosji znajdą się perełki z ukrytych kamer.|

Ciekawostki z filmu "Psy" - Cezary Pazura tym wywiadem na pewno pomaga spojrzeć na film z innej perspektywy i bardziej go docenić. - Cezary Pazura tym wywiadem na pewno pomaga spojrzeć na film z innej perspektywy i bardziej go docenić.
Ciekawostki z filmu


Dodał: admin 
Data: 13-10-2013 17:40:14
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2166
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne - Polskie

|Ciekawostki z filmu "Psy" - Cezary Pazura tym wywiadem na pewno pomaga spojrzeć na film z innej perspektywy i bardziej go docenić.|

Polska Liga Walk Rycerskich - Filmik promujący Polską Ligę Walk Rycerskich. Każdy miłośnik tego niecodziennego sportu zna raczej ową ligę. Zachęcamy do obejrzenia. - Filmik promujący Polską Ligę Walk Rycerskich. Każdy miłośnik tego niecodziennego sportu zna raczej ową ligę. Zachęcamy do obejrzenia.
Polska Liga Walk Rycerskich - Filmik promujący Polską Ligę Walk Rycerskich. Każdy miłośnik tego niecodziennego sportu zna raczej ową ligę. Zachęcamy do obejrzenia.


Dodał: admin 
Data: 28-09-2013 12:40:08
Ocena: 3.33 (6)
Odsłon: 2257
Tagi: Śmieszne Filmiki - Polskie

|Polska Liga Walk Rycerskich - Filmik promujący Polską Ligę Walk Rycerskich. Każdy miłośnik tego niecodziennego sportu zna raczej ową ligę. Zachęcamy do obejrzenia.|

Polski Youtube! - Gwiazdy polskiego Youtube! Wiele znanych twrzy, które zasłynęły różnymi wypowiedziami lub czynami w polskim internecie. - Gwiazdy polskiego Youtube! Wiele znanych twrzy, które zasłynęły różnymi wypowiedziami lub czynami w polskim internecie.
Polski Youtube! - Gwiazdy polskiego Youtube! Wiele znanych twrzy, które zasłynęły różnymi wypowiedziami lub czynami w polskim internecie.


Dodał: admin 
Data: 11-09-2013 19:39:59
Ocena: 2.67 (6)
Odsłon: 2917
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Polskie - Wulgarne

|Polski Youtube! - Gwiazdy polskiego Youtube! Wiele znanych twrzy, które zasłynęły różnymi wypowiedziami lub czynami w polskim internecie.|

Za co kochamy Polskę - Czyli seria kilku polskich filmików, które znajdziemy w internecie. Oto jedna z paru części tej serii. - Czyli seria kilku polskich filmików, które znajdziemy w internecie. Oto jedna z paru części tej serii.
Za co kochamy Polskę - Czyli seria kilku polskich filmików, które znajdziemy w internecie. Oto jedna z paru części tej serii.


Dodał: admin 
Data: 09-05-2013 18:42:35
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2316
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Polskie

|Za co kochamy Polskę - Czyli seria kilku polskich filmików, które znajdziemy w internecie. Oto jedna z paru części tej serii.|

Biecz - wirtualna wycieczka - Niby filmik promujący miasto, lecz nie taki zwykły. Bardzo ciekawie pokazana reklamówka w stylu czołówki serialu Gra o Tron. - Niby filmik promujący miasto, lecz nie taki zwykły. Bardzo ciekawie pokazana reklamówka w stylu czołówki serialu Gra o Tron.
Biecz - wirtualna wycieczka - Niby filmik promujący miasto, lecz nie taki zwykły. Bardzo ciekawie pokazana reklamówka w stylu czołówki serialu Gra o Tron.


Dodał: admin 
Data: 24-04-2013 16:45:41
Ocena: 2.5 (2)
Odsłon: 2364
Tagi: Śmieszne Filmiki - Polskie - Inne

|Biecz - wirtualna wycieczka - Niby filmik promujący miasto, lecz nie taki zwykły. Bardzo ciekawie pokazana reklamówka w stylu czołówki serialu Gra o Tron.|

Idę, albo nie idę - Prosta czynność, a naprawdę może sprawić wiele trudności. - Prosta czynność, a naprawdę może sprawić wiele trudności.
Idę, albo nie idę - Prosta czynność, a naprawdę może sprawić wiele trudności.


Dodał: Anna 
Data: 27-02-2013 13:46:06
Ocena: 2.67 (6)
Odsłon: 2599
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne - Polskie

|Idę, albo nie idę - Prosta czynność, a naprawdę może sprawić wiele trudności.|

Zamawianie pizzy - Czyli jak to robią studenci. Podziw dla niego, za wytrzymałość! - Czyli jak to robią studenci. Podziw dla niego, za wytrzymałość!
Zamawianie pizzy - Czyli jak to robią studenci. Podziw dla niego, za wytrzymałość!


Dodał: admin 
Data: 20-02-2013 13:46:00
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2315
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Polskie

|Zamawianie pizzy - Czyli jak to robią studenci. Podziw dla niego, za wytrzymałość!|

Czego NIE mówią: POLACY? - Nazwa mówi sama za siebie, więc po krótce: zdania, których nie usłyszymy z ust Polaków. - Nazwa mówi sama za siebie, więc po krótce: zdania, których nie usłyszymy z ust Polaków.
Czego NIE mówią: POLACY? - Nazwa mówi sama za siebie, więc po krótce: zdania, których nie usłyszymy z ust Polaków.


Dodał: admin 
Data: 14-02-2013 17:45:50
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2327
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Polskie

|Czego NIE mówią: POLACY? - Nazwa mówi sama za siebie, więc po krótce: zdania, których nie usłyszymy z ust Polaków.|

Wielkie Budowle - Stonehenge - Krótki filmik, który pokazuje genezę powstania znanej budowli Stonehenge. - Krótki filmik, który pokazuje genezę powstania znanej budowli Stonehenge.
Wielkie Budowle - Stonehenge - Krótki filmik, który pokazuje genezę powstania znanej budowli Stonehenge.


Dodał: admin 
Data: 12-02-2013 11:47:32
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2413
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Polskie

|Wielkie Budowle - Stonehenge - Krótki filmik, który pokazuje genezę powstania znanej budowli Stonehenge.|

Samara w Polsce - Koleś postanowił pobawić się w Samarę z filmy The Ring. - Koleś postanowił pobawić się w Samarę z filmy The Ring.
Samara w Polsce - Koleś postanowił pobawić się w Samarę z filmy The Ring.


Dodał: admin 
Data: 08-02-2013 16:47:01
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2279
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Polskie

|Samara w Polsce - Koleś postanowił pobawić się w Samarę z filmy The Ring.|


1 | 2 | 3 |... 8 | następna 


 Reklama ::  


Tapety na pulpit | Opisy gg | Kawały | Tapety na tablety z Tapetus.pl

0.0143xxxxxxxxxxxxxxxx