Kontakt | Reklama |

 

 >> Rejestracja
>> Przypomnij Hasło
>> Panel

 
 ::Kategorie
Śmieszne Animacje
Śmieszne reklamy
Śmieszne Filmiki
--------------
Kabarety
  Ani Mru Mru
  Łowcy Kropka B
  Moralnego Niepokoju
  Mumio
  Potem
  Bogdan Smole?
  Inne
  Dno
  OTTO
Piłka Nożna
Teledyski
Seriale / Programy
Gry Online
TV OnLine
--------------
Kawały
Opisy GG
Śmieszne Rozmówki


 ::Wyszukiwarka ::Poukładaj Według ::Poukładaj Według

:Co zrobić jak nie działa filmik??
:Powiadomienia RSS
:Panel Urzytkownika
:Rejestracja Konta
:Przypomnij Hasło
:Aktywacja Konta
:Kontakt

:Dodaj Filmik
:Dodaj Opis
:Dodaj Kawał

Kabarety

Kabarety Add to Google
1 | 2 | 3 |... 12 | następna 

Biskup Stand-up - Jezus, Maria, ale gruby... - Matki zawsze się czepiają. Czasami jednak zdarza im się całkowicie przegiąć. - Matki zawsze się czepiają. Czasami jednak zdarza im się całkowicie przegiąć.
Biskup Stand-up - Jezus, Maria, ale gruby... - Matki zawsze się czepiają. Czasami jednak zdarza im się całkowicie przegiąć.


Dodał: beshop 
Data: 28-01-2016 09:43:22
Ocena: 1 (1)
Odsłon: 168
Tagi: Kabarety

|Biskup Stand-up - Jezus, Maria, ale gruby... - Matki zawsze się czepiają. Czasami jednak zdarza im się całkowicie przegiąć.|

Tomek Biskup (kabaret PUK) - Sekret - Poznaj sekret i szybko zarób dużo pieniędzy! - Poznaj sekret i szybko zarób dużo pieniędzy!
Tomek Biskup (kabaret PUK) - Sekret - Poznaj sekret i szybko zarób dużo pieniędzy!


Dodał: Anonim 
Data: 24-12-2015 09:48:34
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 213
Tagi: Kabarety

|Tomek Biskup (kabaret PUK) - Sekret - Poznaj sekret i szybko zarób dużo pieniędzy!|

Kabaret skeczów męczących - Denatan - Parodia znanej piosenki My Słowianie w wykonaniu kabaretu skeczów męczących. Tylko o czym ta piosenka? Zapewne po przesłuchaniu będziecie w małym szoku. - Parodia znanej piosenki My Słowianie w wykonaniu kabaretu skeczów męczących. Tylko o czym ta piosenka? Zapewne po przesłuchaniu będziecie w małym szoku.
Kabaret skeczów męczących - Denatan - Parodia znanej piosenki My Słowianie w wykonaniu kabaretu skeczów męczących. Tylko o czym ta piosenka? Zapewne po przesłuchaniu będziecie w małym szoku.


Dodał: admin 
Data: 03-06-2014 12:43:38
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 685
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret skeczów męczących - Denatan - Parodia znanej piosenki My Słowianie w wykonaniu kabaretu skeczów męczących. Tylko o czym ta piosenka? Zapewne po przesłuchaniu będziecie w małym szoku.|

Kabaret Smile - Że ten - Są chwile, w których brakuje słów. No bo ten, czasem, no... Czasem jest po prostu ciężko się wysłowić. Na szczęście przydaje się wtedy ta... No... Ta co marudzi i nie pozwala wychodzić z kolegami... Żona! - Są chwile, w których brakuje słów. No bo ten, czasem, no... Czasem jest po prostu ciężko się wysłowić. Na szczęście przydaje się wtedy ta... No... Ta co marudzi i nie pozwala wychodzić z kolegami... Żona!
Kabaret Smile - Że ten - Są chwile, w których brakuje słów. No bo ten, czasem, no... Czasem jest po prostu ciężko się wysłowić. Na szczęście przydaje się wtedy ta... No... Ta co marudzi i nie pozwala wychodzić z kolegami... Żona!


Dodał: admin 
Data: 23-05-2014 12:43:35
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 658
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret Smile - Że ten - Są chwile, w których brakuje słów. No bo ten, czasem, no... Czasem jest po prostu ciężko się wysłowić. Na szczęście przydaje się wtedy ta... No... Ta co marudzi i nie pozwala wychodzić z kolegami... Żona!|

Kabaret Ani Mru Mru - Zarost tam i tu - Skecz kabaretu Ani Mru Mru prezentujący piosenkę odnoszących się do... no właśnie do kogo? Zobaczcie sami co nowego wymyślili. - Skecz kabaretu Ani Mru Mru prezentujący piosenkę odnoszących się do... no właśnie do kogo? Zobaczcie sami co nowego wymyślili.
Kabaret Ani Mru Mru - Zarost tam i tu - Skecz kabaretu Ani Mru Mru prezentujący piosenkę odnoszących się do... no właśnie do kogo? Zobaczcie sami co nowego wymyślili.


Dodał: admin 
Data: 20-05-2014 12:43:43
Ocena: 4 (1)
Odsłon: 695
Tagi: Kabarety - Ani Mru Mru

|Kabaret Ani Mru Mru - Zarost tam i tu - Skecz kabaretu Ani Mru Mru prezentujący piosenkę odnoszących się do... no właśnie do kogo? Zobaczcie sami co nowego wymyślili.|

Kabaret Neo-Nówka - Eurowizja - Sprawa jest niezwykle prosta jeśli chodzi o Eurowizję... Donatan i Cleo technologicznie się nie postarali. No bo kto w końcu wali materiał z Fruity Loopsa i nie puszcza podwójnego kanału na AUXie? Pomyśleć, że to wszys - Sprawa jest niezwykle prosta jeśli chodzi o Eurowizję... Donatan i Cleo technologicznie się nie postarali. No bo kto w końcu wali materiał z Fruity Loopsa i nie puszcza podwójnego kanału na AUXie? Pomyśleć, że to wszystko wiedzą starsze panie. Pozostaje jeszcze inna kwestia, z którą nikt nie będzie się kłócił, że to automatyczna dyskwalifikacja.
Kabaret Neo-Nówka - Eurowizja - Sprawa jest niezwykle prosta jeśli chodzi o Eurowizję... Donatan i Cleo technologicznie się nie postarali. No bo kto w końcu wali materiał z Fruity Loopsa i nie puszcza podwójnego kanału na AUXie? Pomyśleć, że to wszys


Dodał: admin 
Data: 15-05-2014 12:40:46
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 690
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret Neo-Nówka - Eurowizja - Sprawa jest niezwykle prosta jeśli chodzi o Eurowizję... Donatan i Cleo technologicznie się nie postarali. No bo kto w końcu wali materiał z Fruity Loopsa i nie puszcza podwójnego kanału na AUXie? Pomyśleć, że to wszys|

Kabaret Młodych Panów - Dzień po Dniu Kobiet - Drogie panie wiedzą jak pobalować, a dla niektórych z nich dzień kobiet, to doskonała okazja na pójście w tango. Oczywiście później tego efekty muszą obserwować mężowie, chłopacy i sympatie. Kabaret Młod - Drogie panie wiedzą jak pobalować, a dla niektórych z nich dzień kobiet, to doskonała okazja na pójście w tango. Oczywiście później tego efekty muszą obserwować mężowie, chłopacy i sympatie. Kabaret Młodych Panów przedstawi Wam, jak to dokładnie wygląda.
Kabaret Młodych Panów - Dzień po Dniu Kobiet - Drogie panie wiedzą jak pobalować, a dla niektórych z nich dzień kobiet, to doskonała okazja na pójście w tango. Oczywiście później tego efekty muszą obserwować mężowie, chłopacy i sympatie. Kabaret Młod


Dodał: admin 
Data: 12-03-2014 19:40:35
Ocena: 2.83 (6)
Odsłon: 709
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret Młodych Panów - Dzień po Dniu Kobiet - Drogie panie wiedzą jak pobalować, a dla niektórych z nich dzień kobiet, to doskonała okazja na pójście w tango. Oczywiście później tego efekty muszą obserwować mężowie, chłopacy i sympatie. Kabaret Młod|

Łowcy.B - Radio Taxi - Kabaret Łowcy.B w skeczu Radio taxi. Śmiechu co nie lada, a i goście nie codzienni. - Kabaret Łowcy.B w skeczu Radio taxi. Śmiechu co nie lada, a i goście nie codzienni.
Łowcy.B - Radio Taxi - Kabaret Łowcy.B w skeczu Radio taxi. Śmiechu co nie lada, a i goście nie codzienni.


Dodał: admin 
Data: 05-02-2014 19:40:30
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 700
Tagi: Kabarety - Łowcy Kropka B

|Łowcy.B - Radio Taxi - Kabaret Łowcy.B w skeczu Radio taxi. Śmiechu co nie lada, a i goście nie codzienni.|

Grecka uczta - Skecz w wykonaniu Kabaretu 44-200 - Skecz w wykonaniu Kabaretu 44-200
Grecka uczta - Skecz w wykonaniu Kabaretu 44-200


Dodał: nico 
Data: 26-01-2014 14:40:28
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 633
Tagi: Kabarety - Inne

|Grecka uczta - Skecz w wykonaniu Kabaretu 44-200|

Ani mru mru - Tydzień bez Facebooka - Niektórzy wchodzą na niego dzień w dzień. Grają w gierki, rozsyłają zdjęcia, albo po prostu piszą na swojej ścianie. Pomyślcie co by się działo, gdyby nie działał przez cały tydzień. - Niektórzy wchodzą na niego dzień w dzień. Grają w gierki, rozsyłają zdjęcia, albo po prostu piszą na swojej ścianie. Pomyślcie co by się działo, gdyby nie działał przez cały tydzień.
Ani mru mru - Tydzień bez Facebooka - Niektórzy wchodzą na niego dzień w dzień. Grają w gierki, rozsyłają zdjęcia, albo po prostu piszą na swojej ścianie. Pomyślcie co by się działo, gdyby nie działał przez cały tydzień.


Dodał: admin 
Data: 11-11-2013 18:40:16
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 833
Tagi: Kabarety - Ani Mru Mru

|Ani mru mru - Tydzień bez Facebooka - Niektórzy wchodzą na niego dzień w dzień. Grają w gierki, rozsyłają zdjęcia, albo po prostu piszą na swojej ścianie. Pomyślcie co by się działo, gdyby nie działał przez cały tydzień.|

Aberald Giza o Restauracjach - Niezrównany Abelard Giza tym razem zabawi Was pomysłowymi tekstami o restauracji, pizzy i przestępcach. Polepszenie nastroju gwarantowane. - Niezrównany Abelard Giza tym razem zabawi Was pomysłowymi tekstami o restauracji, pizzy i przestępcach. Polepszenie nastroju gwarantowane.
Aberald Giza o Restauracjach - Niezrównany Abelard Giza tym razem zabawi Was pomysłowymi tekstami o restauracji, pizzy i przestępcach. Polepszenie nastroju gwarantowane.


Dodał: admin 
Data: 16-08-2013 19:45:40
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1091
Tagi: Kabarety - Inne

|Aberald Giza o Restauracjach - Niezrównany Abelard Giza tym razem zabawi Was pomysłowymi tekstami o restauracji, pizzy i przestępcach. Polepszenie nastroju gwarantowane.|

Kabaret Moralnego Niepokoju - Karczma - Kabaret Moralnego Niepokoju znów atakuje. Tym razem w genialnym skeczu o staropolskiej restauracji i jego kelnerze. Jak widać i w takich miejscach można napotkać na problemy. - Kabaret Moralnego Niepokoju znów atakuje. Tym razem w genialnym skeczu o staropolskiej restauracji i jego kelnerze. Jak widać i w takich miejscach można napotkać na problemy.
Kabaret Moralnego Niepokoju - Karczma - Kabaret Moralnego Niepokoju znów atakuje. Tym razem w genialnym skeczu o staropolskiej restauracji i jego kelnerze. Jak widać i w takich miejscach można napotkać na problemy.


Dodał: admin 
Data: 26-07-2013 20:45:00
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1133
Tagi: Kabarety - Moralnego Niepokoju

|Kabaret Moralnego Niepokoju - Karczma - Kabaret Moralnego Niepokoju znów atakuje. Tym razem w genialnym skeczu o staropolskiej restauracji i jego kelnerze. Jak widać i w takich miejscach można napotkać na problemy.|

Kabaret moralnego niepokoju - Wycieczka po Polsce - Genialny skecz kabaretu moralnego niepokoju pokazujący scenkę, gdzie to pewnemu kibicowi spodobała się Polska, więc postanowił ją odwiedzić! - Genialny skecz kabaretu moralnego niepokoju pokazujący scenkę, gdzie to pewnemu kibicowi spodobała się Polska, więc postanowił ją odwiedzić!
Kabaret moralnego niepokoju - Wycieczka po Polsce - Genialny skecz kabaretu moralnego niepokoju pokazujący scenkę, gdzie to pewnemu kibicowi spodobała się Polska, więc postanowił ją odwiedzić!


Dodał: admin 
Data: 24-07-2013 22:44:58
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 869
Tagi: Kabarety - Moralnego Niepokoju

|Kabaret moralnego niepokoju - Wycieczka po Polsce - Genialny skecz kabaretu moralnego niepokoju pokazujący scenkę, gdzie to pewnemu kibicowi spodobała się Polska, więc postanowił ją odwiedzić!|

Kabaret młodych panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy - Genialny skecz kabaretu młodych panów parodiujący Polską policję oraz szczytną akcję, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Połączenie daje całkiem komiczny efekt. - Genialny skecz kabaretu młodych panów parodiujący Polską policję oraz szczytną akcję, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Połączenie daje całkiem komiczny efekt.
Kabaret młodych panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy - Genialny skecz kabaretu młodych panów parodiujący Polską policję oraz szczytną akcję, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Połączenie daje całkiem komiczny efekt.


Dodał: admin 
Data: 23-07-2013 21:44:53
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1081
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret młodych panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy - Genialny skecz kabaretu młodych panów parodiujący Polską policję oraz szczytną akcję, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Połączenie daje całkiem komiczny efekt.|

Kabaret Ani Mru-Mru - Lornetki - Skecz kabaretu Ani Mru-Mru o parze ratowników i ich codziennej gatce podczas pracy. - Skecz kabaretu Ani Mru-Mru o parze ratowników i ich codziennej gatce podczas pracy.
Kabaret Ani Mru-Mru - Lornetki - Skecz kabaretu Ani Mru-Mru o parze ratowników i ich codziennej gatce podczas pracy.


Dodał: admin 
Data: 12-06-2013 18:43:39
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 954
Tagi: Kabarety - Ani Mru Mru

|Kabaret Ani Mru-Mru - Lornetki - Skecz kabaretu Ani Mru-Mru o parze ratowników i ich codziennej gatce podczas pracy.|


1 | 2 | 3 |... 12 | następna 


 Reklama ::  


Tapety na pulpit | Opisy gg | Kawały | Tapety na tablety z Tapetus.pl

0.0194xxxxxxxxxxxxxxxx