Kontakt | Reklama |

 

 >> Rejestracja
>> Przypomnij Hasło
>> Panel

 
 ::Kategorie
Śmieszne Animacje
Śmieszne reklamy
Śmieszne Filmiki
--------------
Kabarety
Piłka Nożna
Teledyski
Seriale / Programy
  Sąsiedzi - A je to!
  WC Kwadrans
  Reportarze i Wywiady
  Generał Italia
  Jaś Fasola
  Przeróbki
  Klan
  Szymon Majewski Show
  Wpadki Telewizyjne
  Idol
  Ed Edd i Eddy
  Top Gear
  Świat Wedłóg Kiepskich
  Gum Ball
  Dragon Ball
  Miś PUSH-UPek
  Władcy Much
  Piesek Leszek
  Benny Hill
  Laboratorium Dextera
  Miodowe Lata
  Dokumentalne
  13 Posterunek
  Inne
Gry Online
TV OnLine
--------------
Kawały
Opisy GG
Śmieszne Rozmówki


 ::Wyszukiwarka ::Poukładaj Według ::Poukładaj Według

:Co zrobić jak nie działa filmik??
:Powiadomienia RSS
:Panel Urzytkownika
:Rejestracja Konta
:Przypomnij Hasło
:Aktywacja Konta
:Kontakt

:Dodaj Filmik
:Dodaj Opis
:Dodaj Kawał

Seriale

Seriale Add to Google
1 | 2 | 3 | następna 

Podróbki oryginalnych utworów - Po czym poznać wielki hit? Zapewne można brać pod uwagę liczbę odniesień do niego w innych utworach. Co jednak zrobić jak gorszy utwór odnosi większy sukces niż oryginał? - Po czym poznać wielki hit? Zapewne można brać pod uwagę liczbę odniesień do niego w innych utworach. Co jednak zrobić jak gorszy utwór odnosi większy sukces niż oryginał?
Podróbki oryginalnych utworów - Po czym poznać wielki hit? Zapewne można brać pod uwagę liczbę odniesień do niego w innych utworach. Co jednak zrobić jak gorszy utwór odnosi większy sukces niż oryginał?


Dodał: admin 
Data: 21-09-2013 13:40:07
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2771
Tagi: Seriale / Programy - Inne - Śmieszne Filmiki - Muzyczne

|Podróbki oryginalnych utworów - Po czym poznać wielki hit? Zapewne można brać pod uwagę liczbę odniesień do niego w innych utworach. Co jednak zrobić jak gorszy utwór odnosi większy sukces niż oryginał?|

Polimaty - O przesłuchaniach - Radosław Kotarski opowiada w swoim filmiku o technikach przesłuchiwania. - Radosław Kotarski opowiada w swoim filmiku o technikach przesłuchiwania.
Polimaty - O przesłuchaniach - Radosław Kotarski opowiada w swoim filmiku o technikach przesłuchiwania.


Dodał: admin 
Data: 22-02-2013 13:46:04
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2482
Tagi: Seriale / Programy - Inne

|Polimaty - O przesłuchaniach - Radosław Kotarski opowiada w swoim filmiku o technikach przesłuchiwania.|

BJJB - Trening z mistrzem - Ciekawa seria filmików pokazujący, jak znany już AdBuster uczy się jak ćwiczyć w domu na prostym sprzęcie. - Ciekawa seria filmików pokazujący, jak znany już AdBuster uczy się jak ćwiczyć w domu na prostym sprzęcie.
BJJB - Trening z mistrzem - Ciekawa seria filmików pokazujący, jak znany już AdBuster uczy się jak ćwiczyć w domu na prostym sprzęcie.


Dodał: admin 
Data: 19-02-2013 12:46:12
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2621
Tagi: Seriale / Programy - Inne

|BJJB - Trening z mistrzem - Ciekawa seria filmików pokazujący, jak znany już AdBuster uczy się jak ćwiczyć w domu na prostym sprzęcie.|

5 zasad mafii - Czyli czego nie wiedzieliście o największych mafiach. - Czyli czego nie wiedzieliście o największych mafiach.
5 zasad mafii - Czyli czego nie wiedzieliście o największych mafiach.


Dodał: admin 
Data: 17-02-2013 11:45:51
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2146
Tagi: Seriale / Programy - Inne

|5 zasad mafii - Czyli czego nie wiedzieliście o największych mafiach.|

AdBuster - Ear Zoom - AdBaster kontratakuje! Tym razem sprawdza nowy produkt firmy mango. O efektach przekonacie się w tym właśnie filmiku. - AdBaster kontratakuje! Tym razem sprawdza nowy produkt firmy mango. O efektach przekonacie się w tym właśnie filmiku.
AdBuster - Ear Zoom - AdBaster kontratakuje! Tym razem sprawdza nowy produkt firmy mango. O efektach przekonacie się w tym właśnie filmiku.


Dodał: admin 
Data: 12-02-2013 11:47:13
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2387
Tagi: Seriale / Programy - Inne

|AdBuster - Ear Zoom - AdBaster kontratakuje! Tym razem sprawdza nowy produkt firmy mango. O efektach przekonacie się w tym właśnie filmiku.|

Nieco inne wiadomości - Oto pokaz, jak powstają wiadomości zaprezentowany przez Dzień dobry TVN - Oto pokaz, jak powstają wiadomości zaprezentowany przez Dzień dobry TVN
Nieco inne wiadomości - Oto pokaz, jak powstają wiadomości zaprezentowany przez Dzień dobry TVN


Dodał: admin 
Data: 10-02-2013 13:45:38
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2173
Tagi: Seriale / Programy - Inne

|Nieco inne wiadomości - Oto pokaz, jak powstają wiadomości zaprezentowany przez Dzień dobry TVN|

Kilka przepisów na tłusty czwartek - Czyli jak zrobić niecodzienne począki, których nie znajdzie się na półkach w cukierni. - Czyli jak zrobić niecodzienne począki, których nie znajdzie się na półkach w cukierni.
Kilka przepisów na tłusty czwartek - Czyli jak zrobić niecodzienne począki, których nie znajdzie się na półkach w cukierni.


Dodał: admin 
Data: 07-02-2013 15:47:01
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2410
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Seriale / Programy - Inne

|Kilka przepisów na tłusty czwartek - Czyli jak zrobić niecodzienne począki, których nie znajdzie się na półkach w cukierni.|

AdBuster - konfrontacja kenji knife - Znany już AdBuster spawdza kolejny towar Mango. Efekt jest jaki jest i czasem warto się upewnić, czy to co mówią, to aby prawda. - Znany już AdBuster spawdza kolejny towar Mango. Efekt jest jaki jest i czasem warto się upewnić, czy to co mówią, to aby prawda.
AdBuster - konfrontacja kenji knife - Znany już AdBuster spawdza kolejny towar Mango. Efekt jest jaki jest i czasem warto się upewnić, czy to co mówią, to aby prawda.


Dodał: admin 
Data: 05-02-2013 14:46:56
Ocena: 3.07 (14)
Odsłon: 2557
Tagi: Śmieszne Filmiki - Polskie - Seriale / Programy - Inne

|AdBuster - konfrontacja kenji knife - Znany już AdBuster spawdza kolejny towar Mango. Efekt jest jaki jest i czasem warto się upewnić, czy to co mówią, to aby prawda.|

Kupiec arabski to kupiec doskonały - Arabski kupiec - kupiec doskonały i kupiec z tradycją. Jacy są i jakie mają techniki pozyskiwania klientów? Wojciech Cejrowski oprowadza po arabskim bazarze w Jerozolimie. - Arabski kupiec - kupiec doskonały i kupiec z tradycją. Jacy są i jakie mają techniki pozyskiwania klientów? Wojciech Cejrowski oprowadza po arabskim bazarze w Jerozolimie.
Kupiec arabski to kupiec doskonały - Arabski kupiec - kupiec doskonały i kupiec z tradycją. Jacy są i jakie mają techniki pozyskiwania klientów? Wojciech Cejrowski oprowadza po arabskim bazarze w Jerozolimie.


Dodał: admin 
Data: 31-01-2013 16:47:10
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2189
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Seriale / Programy - Inne

|Kupiec arabski to kupiec doskonały - Arabski kupiec - kupiec doskonały i kupiec z tradycją. Jacy są i jakie mają techniki pozyskiwania klientów? Wojciech Cejrowski oprowadza po arabskim bazarze w Jerozolimie.|

Własny dom za 500 złotych za m2 - Wynalezienie czegoś nowego to dopiero połowa pracy. Trzeba jeszcze znaleźć na swój wynalazek zastosowanie. Panu Jarosławowi udało się i jedno i drugie. - Wynalezienie czegoś nowego to dopiero połowa pracy. Trzeba jeszcze znaleźć na swój wynalazek zastosowanie. Panu Jarosławowi udało się i jedno i drugie.
Własny dom za 500 złotych za m2 - Wynalezienie czegoś nowego to dopiero połowa pracy. Trzeba jeszcze znaleźć na swój wynalazek zastosowanie. Panu Jarosławowi udało się i jedno i drugie.


Dodał: admin 
Data: 31-01-2013 16:47:04
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1996
Tagi: Seriale / Programy - Inne

|Własny dom za 500 złotych za m2 - Wynalezienie czegoś nowego to dopiero połowa pracy. Trzeba jeszcze znaleźć na swój wynalazek zastosowanie. Panu Jarosławowi udało się i jedno i drugie.|

Gangster kupuje podpaski - Fragment jednego z odcinków serialu "Krew z krwi". Taki duży chłopak i nie potrafi sobie poradzić z kupowaniem podpasek. - Fragment jednego z odcinków serialu "Krew z krwi". Taki duży chłopak i nie potrafi sobie poradzić z kupowaniem podpasek.
Gangster kupuje podpaski - Fragment jednego z odcinków serialu


Dodał: admin 
Data: 31-01-2013 16:46:54
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2841
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wulgarne - Seriale / Programy - Inne

|Gangster kupuje podpaski - Fragment jednego z odcinków serialu "Krew z krwi". Taki duży chłopak i nie potrafi sobie poradzić z kupowaniem podpasek.|

Ogromna soczewka ze starego telewizora - Ludzie wyrzucają swoje stare telewizory, bo niby do niczego się już nie przydadzą. Błąd! Czy ktoś nie chciałby mieć takie soczewki w ogrodzie? - Ludzie wyrzucają swoje stare telewizory, bo niby do niczego się już nie przydadzą. Błąd! Czy ktoś nie chciałby mieć takie soczewki w ogrodzie?
Ogromna soczewka ze starego telewizora - Ludzie wyrzucają swoje stare telewizory, bo niby do niczego się już nie przydadzą. Błąd! Czy ktoś nie chciałby mieć takie soczewki w ogrodzie?


Dodał: admin 
Data: 25-01-2013 15:46:38
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2701
Tagi: Seriale / Programy - Dokumentalne - Inne

|Ogromna soczewka ze starego telewizora - Ludzie wyrzucają swoje stare telewizory, bo niby do niczego się już nie przydadzą. Błąd! Czy ktoś nie chciałby mieć takie soczewki w ogrodzie?|

Kapitan Bomba - odcinek 159 - Planeta KU+AS - Odcinki z serii o Kapitanie Bombie jak zwykle nie zawodzą. - Odcinki z serii o Kapitanie Bombie jak zwykle nie zawodzą.
Kapitan Bomba - odcinek 159 - Planeta KU+AS - Odcinki z serii o Kapitanie Bombie jak zwykle nie zawodzą.


Dodał: admin 
Data: 24-01-2013 19:46:36
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2427
Tagi: Śmieszne Filmiki - Wulgarne - Seriale / Programy - Inne

|Kapitan Bomba - odcinek 159 - Planeta KU+AS - Odcinki z serii o Kapitanie Bombie jak zwykle nie zawodzą.|

AdBuster - PUR i telefon do P&G i zapowiedź 2KC! - Płyn Pur i 15 talerzy. Przekonamy się czy Bożena Dykiel mówiła prawdę w reklamie. - Płyn Pur i 15 talerzy. Przekonamy się czy Bożena Dykiel mówiła prawdę w reklamie.
AdBuster - PUR i telefon do P&G i zapowiedź 2KC! - Płyn Pur i 15 talerzy. Przekonamy się czy Bożena Dykiel mówiła prawdę w reklamie.


Dodał: admin 
Data: 24-01-2013 17:46:44
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2486
Tagi: Śmieszne Filmiki - Polskie - Seriale / Programy - Inne

|AdBuster - PUR i telefon do P&G i zapowiedź 2KC! - Płyn Pur i 15 talerzy. Przekonamy się czy Bożena Dykiel mówiła prawdę w reklamie.|

Dragons Den - Projekt Internetowego systemu operacyjnego - Ciekawy projekt studenta 1 roku informatyki. Trzeba przyznać, że jego biznesplan ma rozmach ciekawe czy uda mu się stworzyć taką platformę. - Ciekawy projekt studenta 1 roku informatyki. Trzeba przyznać, że jego biznesplan ma rozmach ciekawe czy uda mu się stworzyć taką platformę.
Dragons Den - Projekt Internetowego systemu operacyjnego - Ciekawy projekt studenta 1 roku informatyki. Trzeba przyznać, że jego biznesplan ma rozmach ciekawe czy uda mu się stworzyć taką platformę.


Dodał: admin 
Data: 24-01-2013 17:46:39
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2110
Tagi: Seriale / Programy - Inne

|Dragons Den - Projekt Internetowego systemu operacyjnego - Ciekawy projekt studenta 1 roku informatyki. Trzeba przyznać, że jego biznesplan ma rozmach ciekawe czy uda mu się stworzyć taką platformę.|


1 | 2 | 3 | następna 


 Reklama ::  


Tapety na pulpit | Opisy gg | Kawały | Tapety na tablety z Tapetus.pl

0.0167xxxxxxxxxxxxxxxx