Kontakt | Reklama |

 

 >> Rejestracja
>> Przypomnij Hasło
>> Panel

 
 ::Kategorie
Śmieszne Animacje
Śmieszne reklamy
  Komurkowe
  Kondony
  Perfumy
  Parodie
  Piwa
  Sportowe
  RTV
  Motoryzacja
  Inne
  Napoje
Śmieszne Filmiki
--------------
Kabarety
Piłka Nożna
Teledyski
Seriale / Programy
Gry Online
TV OnLine
--------------
Kawały
Opisy GG
Śmieszne Rozmówki


 ::Wyszukiwarka ::Poukładaj Według ::Poukładaj Według

:Co zrobić jak nie działa filmik??
:Powiadomienia RSS
:Panel Urzytkownika
:Rejestracja Konta
:Przypomnij Hasło
:Aktywacja Konta
:Kontakt

:Dodaj Filmik
:Dodaj Opis
:Dodaj Kawał

Inne Reklamy

Inne Reklamy Add to Google
1 | 2 | 3 |... 5 | następna 

Cologing/Kolorowanie Cristiano Ronaldo - Kontakt: lukaszworldjoke@gmail.com lub prywatna wiadomość na fanpage (link nizej) Fan page- https://www.facebook.com/JokeBoy33/ Instagram- https://www.instagram.com/jokeboy2k16/ Prywatny Facebook- https:/ - Kontakt: lukaszworldjoke@gmail.com lub prywatna wiadomość na fanpage (link nizej) Fan page- https://www.facebook.com/JokeBoy33/ Instagram- https://www.instagram.com/jokeboy2k16/ Prywatny Facebook- https://www.facebook.com/ukradlemto
Cologing/Kolorowanie Cristiano Ronaldo - Kontakt: lukaszworldjoke@gmail.com lub prywatna wiadomość na fanpage (link nizej)

Fan page- https://www.facebook.com/JokeBoy33/
Instagram- https://www.instagram.com/jokeboy2k16/
Prywatny Facebook- https:/


Dodał: Anonim 
Data: 12-07-2016 10:45:24
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 3140
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Cologing/Kolorowanie Cristiano Ronaldo - Kontakt: lukaszworldjoke@gmail.com lub prywatna wiadomość na fanpage (link nizej) Fan page- https://www.facebook.com/JokeBoy33/ Instagram- https://www.instagram.com/jokeboy2k16/ Prywatny Facebook- https:/|

Wspomnienie dzieciństwa - Świetna reklama pokazująca problem pewnego faceta, dlaczego sika na siedząco. - Świetna reklama pokazująca problem pewnego faceta, dlaczego sika na siedząco.
Wspomnienie dzieciństwa - Świetna reklama pokazująca problem pewnego faceta, dlaczego sika na siedząco.


Dodał: admin 
Data: 18-01-2014 10:40:32
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2640
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Wspomnienie dzieciństwa - Świetna reklama pokazująca problem pewnego faceta, dlaczego sika na siedząco.|

Reklama musztardy - Ta reklama utrzymana jest w podniosłym, dumnym, flegmatycznym brytyjskim stylu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, żeby nie była to reklama po prostu musztardy. - Ta reklama utrzymana jest w podniosłym, dumnym, flegmatycznym brytyjskim stylu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, żeby nie była to reklama po prostu musztardy.
Reklama musztardy - Ta reklama utrzymana jest w podniosłym, dumnym, flegmatycznym brytyjskim stylu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, żeby nie była to reklama po prostu musztardy.


Dodał: admin 
Data: 23-09-2013 19:40:08
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2508
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Reklama musztardy - Ta reklama utrzymana jest w podniosłym, dumnym, flegmatycznym brytyjskim stylu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, żeby nie była to reklama po prostu musztardy.|

Reklama Playboya - Wizyta u fryzjera z Playboyem w ręku. Warto zwrócić uwagę na fryzurę mężczyzny. Ta zmienia się wraz z upływem czasu. Co może być motywacją do takiej zmiany? na końcu wyjaśnienie. - Wizyta u fryzjera z Playboyem w ręku. Warto zwrócić uwagę na fryzurę mężczyzny. Ta zmienia się wraz z upływem czasu. Co może być motywacją do takiej zmiany? na końcu wyjaśnienie.
Reklama Playboya - Wizyta u fryzjera z Playboyem w ręku. Warto zwrócić uwagę na fryzurę mężczyzny. Ta zmienia się wraz z upływem czasu. Co może być motywacją do takiej zmiany? na końcu wyjaśnienie.


Dodał: admin 
Data: 18-09-2013 16:40:06
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2569
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Reklama Playboya - Wizyta u fryzjera z Playboyem w ręku. Warto zwrócić uwagę na fryzurę mężczyzny. Ta zmienia się wraz z upływem czasu. Co może być motywacją do takiej zmiany? na końcu wyjaśnienie.|

Prawdziwa wkrętka - Technologia nie przestanie nas zadziwiać. Co byście zrobili, gdyby na waszej rozmowie kwalifikacyjnej zobaczylibyście coś takiego? - Technologia nie przestanie nas zadziwiać. Co byście zrobili, gdyby na waszej rozmowie kwalifikacyjnej zobaczylibyście coś takiego?
Prawdziwa wkrętka - Technologia nie przestanie nas zadziwiać. Co byście zrobili, gdyby na waszej rozmowie kwalifikacyjnej zobaczylibyście coś takiego?


Dodał: admin 
Data: 05-09-2013 18:46:16
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2486
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Śmieszne reklamy - Inne

|Prawdziwa wkrętka - Technologia nie przestanie nas zadziwiać. Co byście zrobili, gdyby na waszej rozmowie kwalifikacyjnej zobaczylibyście coś takiego?|

Kompilacja japońskich reklam - Po obejrzeniu tego filmiku sądzę, że każdy z was będzie miał mieszane uczucia. Jednakże na usta nasuwa się pytanie: Co Ci Japończycy mają w głowach? - Po obejrzeniu tego filmiku sądzę, że każdy z was będzie miał mieszane uczucia. Jednakże na usta nasuwa się pytanie: Co Ci Japończycy mają w głowach?
Kompilacja japońskich reklam - Po obejrzeniu tego filmiku sądzę, że każdy z was będzie miał mieszane uczucia. Jednakże na usta nasuwa się pytanie: Co Ci Japończycy mają w głowach?


Dodał: admin 
Data: 12-07-2013 18:44:36
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2375
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Kompilacja japońskich reklam - Po obejrzeniu tego filmiku sądzę, że każdy z was będzie miał mieszane uczucia. Jednakże na usta nasuwa się pytanie: Co Ci Japończycy mają w głowach?|

Reklama Tamponów - Genialna, rosyjska reklama tamponów pokazująca, co może przydarzyć się nad morzem bez nich. - Genialna, rosyjska reklama tamponów pokazująca, co może przydarzyć się nad morzem bez nich.
Reklama Tamponów - Genialna, rosyjska reklama tamponów pokazująca, co może przydarzyć się nad morzem bez nich.


Dodał: admin 
Data: 23-06-2013 13:43:59
Ocena: 3.33 (6)
Odsłon: 2443
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Reklama Tamponów - Genialna, rosyjska reklama tamponów pokazująca, co może przydarzyć się nad morzem bez nich.|

Poranne zaskoczenie - Po przebudzeniu facet zauważył, że nie znajduje się w swoim domu. Na szczęście miał przy sobie telefon, dzięki któremu odnalazł się w nowym otoczeniu. Tagi: - Po przebudzeniu facet zauważył, że nie znajduje się w swoim domu. Na szczęście miał przy sobie telefon, dzięki któremu odnalazł się w nowym otoczeniu. Tagi:
Poranne zaskoczenie - Po przebudzeniu facet zauważył, że nie znajduje się w swoim domu. Na szczęście miał przy sobie telefon, dzięki któremu odnalazł się w nowym otoczeniu.

Tagi:


Dodał: admin 
Data: 19-05-2013 13:43:08
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2403
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Poranne zaskoczenie - Po przebudzeniu facet zauważył, że nie znajduje się w swoim domu. Na szczęście miał przy sobie telefon, dzięki któremu odnalazł się w nowym otoczeniu. Tagi:|

Co można zrobić z arbuzem - Kolejna reklama Windows 8, która pokazuje, jak wielka jest moc dotyku. - Kolejna reklama Windows 8, która pokazuje, jak wielka jest moc dotyku.
Co można zrobić z arbuzem - Kolejna reklama Windows 8, która pokazuje, jak wielka jest moc dotyku.


Dodał: admin 
Data: 17-05-2013 19:42:57
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2580
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Co można zrobić z arbuzem - Kolejna reklama Windows 8, która pokazuje, jak wielka jest moc dotyku.|

Odśwież oddech - Świeżość wydobywająca się z tych pastylek przyciąga kobiety w określonym wieku. - Świeżość wydobywająca się z tych pastylek przyciąga kobiety w określonym wieku.
Odśwież oddech - Świeżość wydobywająca się z tych pastylek przyciąga kobiety w określonym wieku.


Dodał: admin 
Data: 29-04-2013 16:45:51
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2166
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Odśwież oddech - Świeżość wydobywająca się z tych pastylek przyciąga kobiety w określonym wieku.|

Reklama szkół ponadgimnazjalnych - W dobie coraz mniejszej ilości uczniów i likwidacji wielu szkół pojawiło się nowe zjawisko. Szkoły ponadgimnazjalne muszą walczyć o przetrwanie, więc nie dziwi forma promocji w postaci filmików. - W dobie coraz mniejszej ilości uczniów i likwidacji wielu szkół pojawiło się nowe zjawisko. Szkoły ponadgimnazjalne muszą walczyć o przetrwanie, więc nie dziwi forma promocji w postaci filmików.
Reklama szkół ponadgimnazjalnych - W dobie coraz mniejszej ilości uczniów i likwidacji wielu szkół pojawiło się nowe zjawisko. Szkoły ponadgimnazjalne muszą walczyć o przetrwanie, więc nie dziwi forma promocji w postaci filmików.


Dodał: admin 
Data: 26-04-2013 15:45:45
Ocena: 5 (1)
Odsłon: 2108
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Reklama szkół ponadgimnazjalnych - W dobie coraz mniejszej ilości uczniów i likwidacji wielu szkół pojawiło się nowe zjawisko. Szkoły ponadgimnazjalne muszą walczyć o przetrwanie, więc nie dziwi forma promocji w postaci filmików.|

Piotr Żyła reklamuje paluszki - Nowa reklama z Piotrem Żyłą w roli głównej. Czy ta reklama będzie wspominana jak ta, z bułką i bananem z Adamem Małyszem? - Nowa reklama z Piotrem Żyłą w roli głównej. Czy ta reklama będzie wspominana jak ta, z bułką i bananem z Adamem Małyszem?
Piotr Żyła reklamuje paluszki - Nowa reklama z Piotrem Żyłą w roli głównej. Czy ta reklama będzie wspominana jak ta, z bułką i bananem z Adamem Małyszem?


Dodał: admin 
Data: 18-04-2013 17:45:45
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2456
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Piotr Żyła reklamuje paluszki - Nowa reklama z Piotrem Żyłą w roli głównej. Czy ta reklama będzie wspominana jak ta, z bułką i bananem z Adamem Małyszem?|

Obrałem ziemniaka - Film zrealizowany przez Melbourne International Film Festival Polish Cinema - AdNews - Film zrealizowany przez Melbourne International Film Festival Polish Cinema - AdNews
Obrałem ziemniaka - Film zrealizowany przez Melbourne International Film Festival Polish Cinema - AdNews


Dodał: admin 
Data: 05-04-2013 15:45:04
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2855
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Śmieszne reklamy - Inne

|Obrałem ziemniaka - Film zrealizowany przez Melbourne International Film Festival Polish Cinema - AdNews|

Reklama w Centrum Handlowym - Ciekawa inscenizacja wykonana w pewnym centrum handlowym. Reakcje ludzi bezcenne. - Ciekawa inscenizacja wykonana w pewnym centrum handlowym. Reakcje ludzi bezcenne.
Reklama w Centrum Handlowym - Ciekawa inscenizacja wykonana w pewnym centrum handlowym. Reakcje ludzi bezcenne.


Dodał: admin 
Data: 05-04-2013 15:45:04
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2301
Tagi: Śmieszne reklamy - Inne

|Reklama w Centrum Handlowym - Ciekawa inscenizacja wykonana w pewnym centrum handlowym. Reakcje ludzi bezcenne.|

Reklama dłoni - Jon Lajoie prezentuje niecodzienną.. reklame dłoni. - Jon Lajoie prezentuje niecodzienną.. reklame dłoni.
Reklama dłoni - Jon Lajoie prezentuje niecodzienną.. reklame dłoni.


Dodał: admin 
Data: 03-04-2013 13:45:10
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2323
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Śmieszne reklamy - Inne

|Reklama dłoni - Jon Lajoie prezentuje niecodzienną.. reklame dłoni.|


1 | 2 | 3 |... 5 | następna 


 Reklama ::  


Tapety na pulpit | Opisy gg | Kawały | Tapety na tablety z Tapetus.pl

0.0165xxxxxxxxxxxxxxxx