Kontakt | Reklama |

 

 >> Rejestracja
>> Przypomnij Hasło
>> Panel

 
 ::Kategorie
Śmieszne Animacje
Śmieszne reklamy
Śmieszne Filmiki
--------------
Kabarety
  Ani Mru Mru
  Łowcy Kropka B
  Moralnego Niepokoju
  Mumio
  Potem
  Bogdan Smole?
  Inne
  Dno
  OTTO
Piłka Nożna
Teledyski
Seriale / Programy
Gry Online
TV OnLine
--------------
Kawały
Opisy GG
Śmieszne Rozmówki


 ::Wyszukiwarka ::Poukładaj Według ::Poukładaj Według

:Co zrobić jak nie działa filmik??
:Powiadomienia RSS
:Panel Urzytkownika
:Rejestracja Konta
:Przypomnij Hasło
:Aktywacja Konta
:Kontakt

:Dodaj Filmik
:Dodaj Opis
:Dodaj Kawał

Kabarety Inne

Kabarety Inne Add to Google
1 | 2 | 3 |... 8 | następna 

Kabaret skeczów męczących - Denatan - Parodia znanej piosenki My Słowianie w wykonaniu kabaretu skeczów męczących. Tylko o czym ta piosenka? Zapewne po przesłuchaniu będziecie w małym szoku. - Parodia znanej piosenki My Słowianie w wykonaniu kabaretu skeczów męczących. Tylko o czym ta piosenka? Zapewne po przesłuchaniu będziecie w małym szoku.
Kabaret skeczów męczących - Denatan - Parodia znanej piosenki My Słowianie w wykonaniu kabaretu skeczów męczących. Tylko o czym ta piosenka? Zapewne po przesłuchaniu będziecie w małym szoku.


Dodał: admin 
Data: 03-06-2014 12:43:38
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 3260
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret skeczów męczących - Denatan - Parodia znanej piosenki My Słowianie w wykonaniu kabaretu skeczów męczących. Tylko o czym ta piosenka? Zapewne po przesłuchaniu będziecie w małym szoku.|

Kabaret Smile - Że ten - Są chwile, w których brakuje słów. No bo ten, czasem, no... Czasem jest po prostu ciężko się wysłowić. Na szczęście przydaje się wtedy ta... No... Ta co marudzi i nie pozwala wychodzić z kolegami... Żona! - Są chwile, w których brakuje słów. No bo ten, czasem, no... Czasem jest po prostu ciężko się wysłowić. Na szczęście przydaje się wtedy ta... No... Ta co marudzi i nie pozwala wychodzić z kolegami... Żona!
Kabaret Smile - Że ten - Są chwile, w których brakuje słów. No bo ten, czasem, no... Czasem jest po prostu ciężko się wysłowić. Na szczęście przydaje się wtedy ta... No... Ta co marudzi i nie pozwala wychodzić z kolegami... Żona!


Dodał: admin 
Data: 23-05-2014 12:43:35
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 3286
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret Smile - Że ten - Są chwile, w których brakuje słów. No bo ten, czasem, no... Czasem jest po prostu ciężko się wysłowić. Na szczęście przydaje się wtedy ta... No... Ta co marudzi i nie pozwala wychodzić z kolegami... Żona!|

Kabaret Neo-Nówka - Eurowizja - Sprawa jest niezwykle prosta jeśli chodzi o Eurowizję... Donatan i Cleo technologicznie się nie postarali. No bo kto w końcu wali materiał z Fruity Loopsa i nie puszcza podwójnego kanału na AUXie? Pomyśleć, że to wszys - Sprawa jest niezwykle prosta jeśli chodzi o Eurowizję... Donatan i Cleo technologicznie się nie postarali. No bo kto w końcu wali materiał z Fruity Loopsa i nie puszcza podwójnego kanału na AUXie? Pomyśleć, że to wszystko wiedzą starsze panie. Pozostaje jeszcze inna kwestia, z którą nikt nie będzie się kłócił, że to automatyczna dyskwalifikacja.
Kabaret Neo-Nówka - Eurowizja - Sprawa jest niezwykle prosta jeśli chodzi o Eurowizję... Donatan i Cleo technologicznie się nie postarali. No bo kto w końcu wali materiał z Fruity Loopsa i nie puszcza podwójnego kanału na AUXie? Pomyśleć, że to wszys


Dodał: admin 
Data: 15-05-2014 12:40:46
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 3243
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret Neo-Nówka - Eurowizja - Sprawa jest niezwykle prosta jeśli chodzi o Eurowizję... Donatan i Cleo technologicznie się nie postarali. No bo kto w końcu wali materiał z Fruity Loopsa i nie puszcza podwójnego kanału na AUXie? Pomyśleć, że to wszys|

Kabaret Młodych Panów - Dzień po Dniu Kobiet - Drogie panie wiedzą jak pobalować, a dla niektórych z nich dzień kobiet, to doskonała okazja na pójście w tango. Oczywiście później tego efekty muszą obserwować mężowie, chłopacy i sympatie. Kabaret Młod - Drogie panie wiedzą jak pobalować, a dla niektórych z nich dzień kobiet, to doskonała okazja na pójście w tango. Oczywiście później tego efekty muszą obserwować mężowie, chłopacy i sympatie. Kabaret Młodych Panów przedstawi Wam, jak to dokładnie wygląda.
Kabaret Młodych Panów - Dzień po Dniu Kobiet - Drogie panie wiedzą jak pobalować, a dla niektórych z nich dzień kobiet, to doskonała okazja na pójście w tango. Oczywiście później tego efekty muszą obserwować mężowie, chłopacy i sympatie. Kabaret Młod


Dodał: admin 
Data: 12-03-2014 19:40:35
Ocena: 2.83 (6)
Odsłon: 3197
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret Młodych Panów - Dzień po Dniu Kobiet - Drogie panie wiedzą jak pobalować, a dla niektórych z nich dzień kobiet, to doskonała okazja na pójście w tango. Oczywiście później tego efekty muszą obserwować mężowie, chłopacy i sympatie. Kabaret Młod|

Grecka uczta - Skecz w wykonaniu Kabaretu 44-200 - Skecz w wykonaniu Kabaretu 44-200
Grecka uczta - Skecz w wykonaniu Kabaretu 44-200


Dodał: nico 
Data: 26-01-2014 14:40:28
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 3070
Tagi: Kabarety - Inne

|Grecka uczta - Skecz w wykonaniu Kabaretu 44-200|

Aberald Giza o Restauracjach - Niezrównany Abelard Giza tym razem zabawi Was pomysłowymi tekstami o restauracji, pizzy i przestępcach. Polepszenie nastroju gwarantowane. - Niezrównany Abelard Giza tym razem zabawi Was pomysłowymi tekstami o restauracji, pizzy i przestępcach. Polepszenie nastroju gwarantowane.
Aberald Giza o Restauracjach - Niezrównany Abelard Giza tym razem zabawi Was pomysłowymi tekstami o restauracji, pizzy i przestępcach. Polepszenie nastroju gwarantowane.


Dodał: admin 
Data: 16-08-2013 19:45:40
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 3552
Tagi: Kabarety - Inne

|Aberald Giza o Restauracjach - Niezrównany Abelard Giza tym razem zabawi Was pomysłowymi tekstami o restauracji, pizzy i przestępcach. Polepszenie nastroju gwarantowane.|

Kabaret młodych panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy - Genialny skecz kabaretu młodych panów parodiujący Polską policję oraz szczytną akcję, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Połączenie daje całkiem komiczny efekt. - Genialny skecz kabaretu młodych panów parodiujący Polską policję oraz szczytną akcję, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Połączenie daje całkiem komiczny efekt.
Kabaret młodych panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy - Genialny skecz kabaretu młodych panów parodiujący Polską policję oraz szczytną akcję, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Połączenie daje całkiem komiczny efekt.


Dodał: admin 
Data: 23-07-2013 21:44:53
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 3031
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret młodych panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy - Genialny skecz kabaretu młodych panów parodiujący Polską policję oraz szczytną akcję, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Połączenie daje całkiem komiczny efekt.|

Kabaret Skeczów Męczących - Przyszłość polskiej piłki nożnej - Skecz kabaretu Skeczów Męczących pokazujący swoją wizję, jak będzie wyglądała nasza reprezentacja piłki nożnej w przyszłości. - Skecz kabaretu Skeczów Męczących pokazujący swoją wizję, jak będzie wyglądała nasza reprezentacja piłki nożnej w przyszłości.
Kabaret Skeczów Męczących - Przyszłość polskiej piłki nożnej - Skecz kabaretu Skeczów Męczących pokazujący swoją wizję, jak będzie wyglądała nasza reprezentacja piłki nożnej w przyszłości.


Dodał: admin 
Data: 06-06-2013 22:43:35
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2695
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret Skeczów Męczących - Przyszłość polskiej piłki nożnej - Skecz kabaretu Skeczów Męczących pokazujący swoją wizję, jak będzie wyglądała nasza reprezentacja piłki nożnej w przyszłości.|

Kabaret Neo-Nówka - Sejm - Skecz kabaretu Neo-Nówka, który pokazuje pewną sytuację w sejmie w nieco niecodzienny sposób. - Skecz kabaretu Neo-Nówka, który pokazuje pewną sytuację w sejmie w nieco niecodzienny sposób.
Kabaret Neo-Nówka - Sejm - Skecz kabaretu Neo-Nówka, który pokazuje pewną sytuację w sejmie w nieco niecodzienny sposób.


Dodał: admin 
Data: 02-06-2013 19:43:35
Ocena: 2.83 (6)
Odsłon: 2840
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret Neo-Nówka - Sejm - Skecz kabaretu Neo-Nówka, który pokazuje pewną sytuację w sejmie w nieco niecodzienny sposób.|

Kacper Ruciński - Stand up - Oto jeden z ciekawszych kabareciarzy, którzy w swojej szczerości opowiadają jak jest. - Oto jeden z ciekawszych kabareciarzy, którzy w swojej szczerości opowiadają jak jest.
Kacper Ruciński - Stand up - Oto jeden z ciekawszych kabareciarzy, którzy w swojej szczerości opowiadają jak jest.


Dodał: admin 
Data: 28-05-2013 17:43:16
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2509
Tagi: Kabarety - Inne

|Kacper Ruciński - Stand up - Oto jeden z ciekawszych kabareciarzy, którzy w swojej szczerości opowiadają jak jest.|

Kabaret Smile - Wiola - Piosenka kabaretowa w wykonaniu kabaretu Smile, o pewnej pani o imieniu Wiola która.. zobaczcie sami. - Piosenka kabaretowa w wykonaniu kabaretu Smile, o pewnej pani o imieniu Wiola która.. zobaczcie sami.
Kabaret Smile - Wiola - Piosenka kabaretowa w wykonaniu kabaretu Smile, o pewnej pani o imieniu Wiola która.. zobaczcie sami.


Dodał: admin 
Data: 21-05-2013 18:43:08
Ocena: 1 (1)
Odsłon: 3131
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret Smile - Wiola - Piosenka kabaretowa w wykonaniu kabaretu Smile, o pewnej pani o imieniu Wiola która.. zobaczcie sami.|

Kabaret Neo-Nówka - Dyktando - Skecz kabaretu neo-nówka parodiujący podstawówkę, a bardziej lekcje języka polskiego. - Skecz kabaretu neo-nówka parodiujący podstawówkę, a bardziej lekcje języka polskiego.
Kabaret Neo-Nówka - Dyktando - Skecz kabaretu neo-nówka parodiujący podstawówkę, a bardziej lekcje języka polskiego.


Dodał: admin 
Data: 16-05-2013 20:43:01
Ocena: 1.06 (16)
Odsłon: 2971
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret Neo-Nówka - Dyktando - Skecz kabaretu neo-nówka parodiujący podstawówkę, a bardziej lekcje języka polskiego.|

K2 - fabryka żywności - Kabaret K2 tym razem zajął się tematem żywności. Co jemy na co dzień? Jak wygląda produkcja żywności? Warto zobaczyć i się pośmiać - Kabaret K2 tym razem zajął się tematem żywności. Co jemy na co dzień? Jak wygląda produkcja żywności? Warto zobaczyć i się pośmiać
K2 - fabryka żywności - Kabaret K2 tym razem zajął się tematem żywności. Co jemy na co dzień? Jak wygląda produkcja żywności? Warto zobaczyć i się pośmiać


Dodał: admin 
Data: 14-05-2013 19:42:50
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2984
Tagi: Kabarety - Inne

|K2 - fabryka żywności - Kabaret K2 tym razem zajął się tematem żywności. Co jemy na co dzień? Jak wygląda produkcja żywności? Warto zobaczyć i się pośmiać|

Kabaret Łowcy.B - Porwanie - Skecz łowców.b który opowiada o próbie wymuszenia okupu za porwanie. Skecz w ich rozpoznawalnym stylu, czyli niecodzienna akcja i pokaz bohaterów. - Skecz łowców.b który opowiada o próbie wymuszenia okupu za porwanie. Skecz w ich rozpoznawalnym stylu, czyli niecodzienna akcja i pokaz bohaterów.
Kabaret Łowcy.B - Porwanie - Skecz łowców.b który opowiada o próbie wymuszenia okupu za porwanie. Skecz w ich rozpoznawalnym stylu, czyli niecodzienna akcja i pokaz bohaterów.


Dodał: admin 
Data: 13-05-2013 17:42:51
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2758
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret Łowcy.B - Porwanie - Skecz łowców.b który opowiada o próbie wymuszenia okupu za porwanie. Skecz w ich rozpoznawalnym stylu, czyli niecodzienna akcja i pokaz bohaterów.|

Kabaret Skeczów Męczących - Zabawa cudzym kosztem - Doskonałe naśladownictwo innych kabaretów. A czy wy rozpoznacie wszystkie sparodiowane skecze? - Doskonałe naśladownictwo innych kabaretów. A czy wy rozpoznacie wszystkie sparodiowane skecze?
Kabaret Skeczów Męczących - Zabawa cudzym kosztem - Doskonałe naśladownictwo innych kabaretów. A czy wy rozpoznacie wszystkie sparodiowane skecze?


Dodał: admin 
Data: 11-05-2013 20:42:40
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2784
Tagi: Kabarety - Inne

|Kabaret Skeczów Męczących - Zabawa cudzym kosztem - Doskonałe naśladownictwo innych kabaretów. A czy wy rozpoznacie wszystkie sparodiowane skecze?|


1 | 2 | 3 |... 8 | następna 


 Reklama ::  


Tapety na pulpit | Opisy gg | Kawały | Tapety na tablety z Tapetus.pl

0.0172xxxxxxxxxxxxxxxx