Kontakt | Reklama |

 

 >> Rejestracja
>> Przypomnij Hasło
>> Panel

 
 ::Kategorie
Śmieszne Animacje
Śmieszne reklamy
Śmieszne Filmiki
  Śmieszne
  Erotyczne
  Extremalne
  Parkour
  Polskie
  Magiczne
  Polityczne
  Walki
  Dzieci
  Wypadki
  Samolotowe
  Samochody
  Sportowe
  Wulgarne
  Motory
  Zwierzenta
  Wyścigi
  Koszykówka
  Inne
  Pod wpływem
  Zapowiedzi
  Muzyczne
--------------
Kabarety
Piłka Nożna
Teledyski
Seriale / Programy
Gry Online
TV OnLine
--------------
Kawały
Opisy GG
Śmieszne Rozmówki


 ::Wyszukiwarka ::Poukładaj Według ::Poukładaj Według

:Co zrobić jak nie działa filmik??
:Powiadomienia RSS
:Panel Urzytkownika
:Rejestracja Konta
:Przypomnij Hasło
:Aktywacja Konta
:Kontakt

:Dodaj Filmik
:Dodaj Opis
:Dodaj Kawał

Sportowe Filmiki

Sportowe Filmiki Add to Google
1 | 2 | 3 |... 9 | następna 

Najpiękniejszy samobój tych lat - Coś pięknego :D - Coś pięknego :D
Najpiękniejszy samobój tych lat - Coś pięknego :D


Dodał: wrazieczego 
Data: 12-11-2016 21:49:24
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 3888
Tagi: Śmieszne Filmiki - Sportowe

|Najpiękniejszy samobój tych lat - Coś pięknego :D|

Oliver Wolański - autopromocja - Pomimo wielu narastających wątpliwości na temat jego działalności można dostrzec zupełnie inną - nową odsłonę tego co robi, czym się zajmuje na co dzień, jak żyje i spędza czas - Oliver Wolański choreograf tańca, foto - Pomimo wielu narastających wątpliwości na temat jego działalności można dostrzec zupełnie inną - nową odsłonę tego co robi, czym się zajmuje na co dzień, jak żyje i spędza czas - Oliver Wolański choreograf tańca, foto model, artysta.
Oliver Wolański - autopromocja - Pomimo wielu narastających wątpliwości na temat jego działalności można dostrzec zupełnie inną - nową odsłonę tego co robi, czym się zajmuje na co dzień, jak żyje i spędza czas - Oliver Wolański choreograf tańca, foto


Dodał: Anonim 
Data: 05-09-2015 20:41:04
Ocena: 5 (2)
Odsłon: 2516
Tagi: Śmieszne Filmiki - Sportowe

|Oliver Wolański - autopromocja - Pomimo wielu narastających wątpliwości na temat jego działalności można dostrzec zupełnie inną - nową odsłonę tego co robi, czym się zajmuje na co dzień, jak żyje i spędza czas - Oliver Wolański choreograf tańca, foto|

Wypadki piłkarskie - Failarmy prezentuje wypadki w wykonaniu piłkarzy - tych zawodowych, jak i amatorskich. Wam zapewne też zdarzyło się powtórzyć podobne sytuacje. - Failarmy prezentuje wypadki w wykonaniu piłkarzy - tych zawodowych, jak i amatorskich. Wam zapewne też zdarzyło się powtórzyć podobne sytuacje.
Wypadki piłkarskie - Failarmy prezentuje wypadki w wykonaniu piłkarzy - tych zawodowych, jak i amatorskich. Wam zapewne też zdarzyło się powtórzyć podobne sytuacje.


Dodał: admin 
Data: 18-06-2014 10:43:44
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2533
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Wypadki - Sportowe

|Wypadki piłkarskie - Failarmy prezentuje wypadki w wykonaniu piłkarzy - tych zawodowych, jak i amatorskich. Wam zapewne też zdarzyło się powtórzyć podobne sytuacje.|

Rémi Gaillard mundial 2014 - Znany francuski komik tym razem pokazuje swoje umiejętności związane z piłką nożną. Można śmiało powiedzieć, że on sam powinien wystartować na mundialu - z tym talentem miałby wygraną w kieszeni. - Znany francuski komik tym razem pokazuje swoje umiejętności związane z piłką nożną. Można śmiało powiedzieć, że on sam powinien wystartować na mundialu - z tym talentem miałby wygraną w kieszeni.
Rémi Gaillard mundial 2014 - Znany francuski komik tym razem pokazuje swoje umiejętności związane z piłką nożną. Można śmiało powiedzieć, że on sam powinien wystartować na mundialu - z tym talentem miałby wygraną w kieszeni.


Dodał: admin 
Data: 09-06-2014 14:43:39
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2346
Tagi: Śmieszne Filmiki - Sportowe

|Rémi Gaillard mundial 2014 - Znany francuski komik tym razem pokazuje swoje umiejętności związane z piłką nożną. Można śmiało powiedzieć, że on sam powinien wystartować na mundialu - z tym talentem miałby wygraną w kieszeni.|

TFC - Pewnie zastanawiacie się, co oznacza skrót TFC. Mianowicie są to typowe ustawki, które macie okazję widzieć po niektórych meczach, tyle, że na ringu w konfrontacji 5 vs 5. - Pewnie zastanawiacie się, co oznacza skrót TFC. Mianowicie są to typowe ustawki, które macie okazję widzieć po niektórych meczach, tyle, że na ringu w konfrontacji 5 vs 5.
TFC - Pewnie zastanawiacie się, co oznacza skrót TFC. Mianowicie są to typowe ustawki, które macie okazję widzieć po niektórych meczach, tyle, że na ringu w konfrontacji 5 vs 5.


Dodał: admin 
Data: 09-04-2014 19:40:40
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2799
Tagi: Śmieszne Filmiki - Sportowe

|TFC - Pewnie zastanawiacie się, co oznacza skrót TFC. Mianowicie są to typowe ustawki, które macie okazję widzieć po niektórych meczach, tyle, że na ringu w konfrontacji 5 vs 5.|

Genialni sportowcy - Zobaczcie to, czego brakuje w dzisiejszej rywalizacji i zawodach. Warto brać przykład z ludzi, którzy okazali trochę więcej serca niż inni. - Zobaczcie to, czego brakuje w dzisiejszej rywalizacji i zawodach. Warto brać przykład z ludzi, którzy okazali trochę więcej serca niż inni.
Genialni sportowcy - Zobaczcie to, czego brakuje w dzisiejszej rywalizacji i zawodach. Warto brać przykład z ludzi, którzy okazali trochę więcej serca niż inni.


Dodał: admin 
Data: 20-06-2013 16:44:02
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2350
Tagi: Śmieszne Filmiki - Sportowe

|Genialni sportowcy - Zobaczcie to, czego brakuje w dzisiejszej rywalizacji i zawodach. Warto brać przykład z ludzi, którzy okazali trochę więcej serca niż inni.|

Ćwiczenia na siłowni - Niecodzienne ćwiczenia na siłowni, których nie polecamy próbować, chyba, że jest się tak wygimnastykowanym jak ci panowie. - Niecodzienne ćwiczenia na siłowni, których nie polecamy próbować, chyba, że jest się tak wygimnastykowanym jak ci panowie.
Ćwiczenia na siłowni - Niecodzienne ćwiczenia na siłowni, których nie polecamy próbować, chyba, że jest się tak wygimnastykowanym jak ci panowie.


Dodał: admin 
Data: 19-03-2013 14:45:46
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2359
Tagi: Śmieszne Filmiki - Sportowe

|Ćwiczenia na siłowni - Niecodzienne ćwiczenia na siłowni, których nie polecamy próbować, chyba, że jest się tak wygimnastykowanym jak ci panowie.|

Mecze w Kazahstanie - Tam nie patrzy się na stan boiska. Ważny jest mecz! - Tam nie patrzy się na stan boiska. Ważny jest mecz!
Mecze w Kazahstanie - Tam nie patrzy się na stan boiska. Ważny jest mecz!


Dodał: admin 
Data: 10-03-2013 20:46:49
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2286
Tagi: Śmieszne Filmiki - Sportowe

|Mecze w Kazahstanie - Tam nie patrzy się na stan boiska. Ważny jest mecz!|

Upadki skoczków narciarskich - Kompilacja większości upadków skoczków narciarskich. Nie sądzę, by ktokolwiek chciałby być na ich miejscu. - Kompilacja większości upadków skoczków narciarskich. Nie sądzę, by ktokolwiek chciałby być na ich miejscu.
Upadki skoczków narciarskich - Kompilacja większości upadków skoczków narciarskich. Nie sądzę, by ktokolwiek chciałby być na ich miejscu.


Dodał: admin 
Data: 08-03-2013 17:47:03
Ocena: 2.67 (6)
Odsłon: 2797
Tagi: Śmieszne Filmiki - Sportowe - Extremalne

|Upadki skoczków narciarskich - Kompilacja większości upadków skoczków narciarskich. Nie sądzę, by ktokolwiek chciałby być na ich miejscu.|

Wpadki piłkarzy - Kompilacja wpadek w wykonaniu tych znanych piłkarzy, jak i tych troche mniej. - Kompilacja wpadek w wykonaniu tych znanych piłkarzy, jak i tych troche mniej.
Wpadki piłkarzy - Kompilacja wpadek w wykonaniu tych znanych piłkarzy, jak i  tych troche mniej.


Dodał: admin 
Data: 01-03-2013 16:46:34
Ocena: 3 (15)
Odsłon: 2843
Tagi: Śmieszne Filmiki - Sportowe - Śmieszne

|Wpadki piłkarzy - Kompilacja wpadek w wykonaniu tych znanych piłkarzy, jak i tych troche mniej.|

The best of Piotr Żyła - Najlepsze wypowiedzi z wywiadów z polskim skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. - Najlepsze wypowiedzi z wywiadów z polskim skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą.
The best of Piotr Żyła - Najlepsze wypowiedzi z wywiadów z polskim skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą.


Dodał: admin 
Data: 14-02-2013 17:46:07
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2527
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Sportowe

|The best of Piotr Żyła - Najlepsze wypowiedzi z wywiadów z polskim skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą.|

Nowa Zelandia - Tonga - haka przed meczem rugby - Taniec haka przed pojedynkiem w rugby reprezentacji Nowej Zelandii i Tonga. - Taniec haka przed pojedynkiem w rugby reprezentacji Nowej Zelandii i Tonga.
Nowa Zelandia - Tonga - haka przed meczem rugby - Taniec haka przed pojedynkiem w rugby reprezentacji Nowej Zelandii i Tonga.


Dodał: admin 
Data: 30-01-2013 14:46:42
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2809
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Sportowe

|Nowa Zelandia - Tonga - haka przed meczem rugby - Taniec haka przed pojedynkiem w rugby reprezentacji Nowej Zelandii i Tonga.|

Ekstraklasa na wesoło - podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2012/2013 - Najzabawniejsze momenty pierwszej rundy piłkarskiej ekstraklasy obecnego sezonu. - Najzabawniejsze momenty pierwszej rundy piłkarskiej ekstraklasy obecnego sezonu.
Ekstraklasa na wesoło - podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2012/2013 - Najzabawniejsze momenty pierwszej rundy piłkarskiej ekstraklasy obecnego sezonu.


Dodał: admin 
Data: 29-01-2013 14:46:38
Ocena: 2.82 (11)
Odsłon: 2483
Tagi: Śmieszne Filmiki - Sportowe - Śmieszne

|Ekstraklasa na wesoło - podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2012/2013 - Najzabawniejsze momenty pierwszej rundy piłkarskiej ekstraklasy obecnego sezonu.|

Caroline Wozniacki parodiuje Serene Williams - Fragment z meczu z turnieju Gillette Federer Tour w Sao Paulo, Brazylia. - Fragment z meczu z turnieju Gillette Federer Tour w Sao Paulo, Brazylia.
Caroline Wozniacki parodiuje Serene Williams - Fragment z meczu z turnieju Gillette Federer Tour w Sao Paulo, Brazylia.


Dodał: admin 
Data: 28-01-2013 16:46:39
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2217
Tagi: Śmieszne Filmiki - Sportowe

|Caroline Wozniacki parodiuje Serene Williams - Fragment z meczu z turnieju Gillette Federer Tour w Sao Paulo, Brazylia.|

Hokej w wykonaniu dziesięciolatków - 10-letni chłopacy bardzo wczuli się w ducha rywalizacji często widywanych podczas meczu hokeja. - 10-letni chłopacy bardzo wczuli się w ducha rywalizacji często widywanych podczas meczu hokeja.
Hokej w wykonaniu dziesięciolatków - 10-letni chłopacy bardzo wczuli się w ducha rywalizacji często widywanych podczas meczu hokeja.


Dodał: admin 
Data: 23-01-2013 17:46:33
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2656
Tagi: Śmieszne Filmiki - Walki - Sportowe

|Hokej w wykonaniu dziesięciolatków - 10-letni chłopacy bardzo wczuli się w ducha rywalizacji często widywanych podczas meczu hokeja.|


1 | 2 | 3 |... 9 | następna 


 Reklama ::  


Tapety na pulpit | Opisy gg | Kawały | Tapety na tablety z Tapetus.pl

0.0135xxxxxxxxxxxxxxxx