Kontakt | Reklama |

 

 >> Rejestracja
>> Przypomnij Hasło
>> Panel

 
 ::Kategorie
Śmieszne Animacje
Śmieszne reklamy
Śmieszne Filmiki
  Śmieszne
  Erotyczne
  Extremalne
  Parkour
  Polskie
  Magiczne
  Polityczne
  Walki
  Dzieci
  Wypadki
  Samolotowe
  Samochody
  Sportowe
  Wulgarne
  Motory
  Zwierzenta
  Wyścigi
  Koszykówka
  Inne
  Pod wpływem
  Zapowiedzi
  Muzyczne
--------------
Kabarety
Piłka Nożna
Teledyski
Seriale / Programy
Gry Online
TV OnLine
--------------
Kawały
Opisy GG
Śmieszne Rozmówki


 ::Wyszukiwarka ::Poukładaj Według ::Poukładaj Według

:Co zrobić jak nie działa filmik??
:Powiadomienia RSS
:Panel Urzytkownika
:Rejestracja Konta
:Przypomnij Hasło
:Aktywacja Konta
:Kontakt

:Dodaj Filmik
:Dodaj Opis
:Dodaj Kawał

Filmiki Muzyczne

Filmiki Muzyczne Add to Google
1 | 2 | 3 |... 7 | następna 

Pomoc bezdomnemu - Film ten wywołał w sieci burzę. Są osoby, które zachwalają pomoc bezdomnej osobie w taki ciekawy sposób. Natomiast całkiem spora grupa osób uważa, że bezdomnym w ogóle nie powinno się pomagać pieniędzmi, bo to tylko pogłębia ich tr - Film ten wywołał w sieci burzę. Są osoby, które zachwalają pomoc bezdomnej osobie w taki ciekawy sposób. Natomiast całkiem spora grupa osób uważa, że bezdomnym w ogóle nie powinno się pomagać pieniędzmi, bo to tylko pogłębia ich trwanie w bezdomności i nie pozwala wyjść na prostą.
Pomoc bezdomnemu - Film ten wywołał w sieci burzę. Są osoby, które zachwalają pomoc bezdomnej osobie w taki ciekawy sposób. Natomiast całkiem spora grupa osób uważa, że bezdomnym w ogóle nie powinno się pomagać pieniędzmi, bo to tylko pogłębia ich tr


Dodał: admin 
Data: 29-07-2014 20:43:49
Ocena: 2 (1)
Odsłon: 2731
Tagi: Śmieszne Filmiki - Muzyczne

|Pomoc bezdomnemu - Film ten wywołał w sieci burzę. Są osoby, które zachwalają pomoc bezdomnej osobie w taki ciekawy sposób. Natomiast całkiem spora grupa osób uważa, że bezdomnym w ogóle nie powinno się pomagać pieniędzmi, bo to tylko pogłębia ich tr|

18 bohaterów z bajek w jednej piosence - Każdy z nas oglądał i zna wszystkie zamieszczone tu postacie, a co, gdy jedna osoba zaśpiewa ich głosami w najpiękniejszej piosence z Króla Lwa? Zobaczcie sami. - Każdy z nas oglądał i zna wszystkie zamieszczone tu postacie, a co, gdy jedna osoba zaśpiewa ich głosami w najpiękniejszej piosence z Króla Lwa? Zobaczcie sami.
18 bohaterów z bajek w jednej piosence - Każdy z nas oglądał i zna wszystkie zamieszczone tu postacie, a co, gdy jedna osoba zaśpiewa ich głosami w najpiękniejszej piosence z Króla Lwa? Zobaczcie sami.


Dodał: admin 
Data: 10-07-2014 12:43:45
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1999
Tagi: Śmieszne Filmiki - Muzyczne

|18 bohaterów z bajek w jednej piosence - Każdy z nas oglądał i zna wszystkie zamieszczone tu postacie, a co, gdy jedna osoba zaśpiewa ich głosami w najpiękniejszej piosence z Króla Lwa? Zobaczcie sami.|

Mężczyzna z głosem Shakiry - Mężczyzna wykonuje piosenkę Waka Waka - Mężczyzna wykonuje piosenkę Waka Waka
Mężczyzna z głosem Shakiry - Mężczyzna wykonuje piosenkę Waka Waka


Dodał: Liv 
Data: 08-03-2014 13:40:35
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2009
Tagi: Śmieszne Filmiki - Muzyczne

|Mężczyzna z głosem Shakiry - Mężczyzna wykonuje piosenkę Waka Waka|

Taksówkarz z niesamowitym talentem - Bardzo zdolny taksówkarz śpiewa przebój Michaela Jacksona. - Bardzo zdolny taksówkarz śpiewa przebój Michaela Jacksona.
Taksówkarz z niesamowitym talentem - Bardzo zdolny taksówkarz śpiewa przebój Michaela Jacksona.


Dodał: Liv 
Data: 06-03-2014 12:40:35
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1962
Tagi: Śmieszne Filmiki - Muzyczne

|Taksówkarz z niesamowitym talentem - Bardzo zdolny taksówkarz śpiewa przebój Michaela Jacksona.|

Niespodzianka w walentynki - Zobaczcie co potrafi zrobić grupka chłopaków w walentynki. Nie sądzicie, że owy gest jest naprawdę miły? - Zobaczcie co potrafi zrobić grupka chłopaków w walentynki. Nie sądzicie, że owy gest jest naprawdę miły?
Niespodzianka w walentynki - Zobaczcie co potrafi zrobić grupka chłopaków w walentynki. Nie sądzicie, że owy gest jest naprawdę miły?


Dodał: admin 
Data: 15-02-2014 14:40:33
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2431
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Muzyczne

|Niespodzianka w walentynki - Zobaczcie co potrafi zrobić grupka chłopaków w walentynki. Nie sądzicie, że owy gest jest naprawdę miły?|

Mariusz Goli - Improwizacja - Niezwykłe umiejętności połączone z niesamowitym brzmieniem. Czy to wystarczy żeby się wybić? Nie wiem, ale na pewno można zostać zauważonym. Pan Mariusz to uliczny grajek z Katowic, który z gitarą robi takie rzeczy, że a - Niezwykłe umiejętności połączone z niesamowitym brzmieniem. Czy to wystarczy żeby się wybić? Nie wiem, ale na pewno można zostać zauważonym. Pan Mariusz to uliczny grajek z Katowic, który z gitarą robi takie rzeczy, że aż się dostaje się gęsiej skórki po pierwszych taktach. Posłuchajcie sami.
Mariusz Goli - Improwizacja - Niezwykłe umiejętności połączone z niesamowitym brzmieniem. Czy to wystarczy żeby się wybić? Nie wiem, ale na pewno można zostać zauważonym. Pan Mariusz to uliczny grajek z Katowic, który z gitarą robi takie rzeczy, że a


Dodał: admin 
Data: 15-02-2014 14:40:32
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2174
Tagi: Śmieszne Filmiki - Muzyczne

|Mariusz Goli - Improwizacja - Niezwykłe umiejętności połączone z niesamowitym brzmieniem. Czy to wystarczy żeby się wybić? Nie wiem, ale na pewno można zostać zauważonym. Pan Mariusz to uliczny grajek z Katowic, który z gitarą robi takie rzeczy, że a|

Beatbox w Australii - Mały pokaz tego, co potrafi stworzyć dobry beatboxer nawet w publicznym środku transportu. Zapewne nie jeden pozazdrościłby mu poczucia rytmu. - Mały pokaz tego, co potrafi stworzyć dobry beatboxer nawet w publicznym środku transportu. Zapewne nie jeden pozazdrościłby mu poczucia rytmu.
Beatbox w Australii - Mały pokaz tego, co potrafi stworzyć dobry beatboxer nawet w publicznym środku transportu. Zapewne nie jeden pozazdrościłby mu poczucia rytmu.


Dodał: admin 
Data: 06-02-2014 19:40:29
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2028
Tagi: Śmieszne Filmiki - Muzyczne

|Beatbox w Australii - Mały pokaz tego, co potrafi stworzyć dobry beatboxer nawet w publicznym środku transportu. Zapewne nie jeden pozazdrościłby mu poczucia rytmu.|

Najlepszy kibic - Niektórzy kibice potrafią dać doping swojej drużynie, jednakże ten mężczyzna poszedł na całość. W rytm piosenki Livin' On A Prayer pokazał co potrafi. - Niektórzy kibice potrafią dać doping swojej drużynie, jednakże ten mężczyzna poszedł na całość. W rytm piosenki Livin' On A Prayer pokazał co potrafi.
Najlepszy kibic - Niektórzy kibice potrafią dać doping swojej drużynie, jednakże ten mężczyzna poszedł na całość. W rytm piosenki Livin' On A Prayer pokazał co potrafi.


Dodał: admin 
Data: 20-11-2013 17:40:21
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2104
Tagi: Śmieszne Filmiki - Muzyczne

|Najlepszy kibic - Niektórzy kibice potrafią dać doping swojej drużynie, jednakże ten mężczyzna poszedł na całość. W rytm piosenki Livin' On A Prayer pokazał co potrafi.|

Gdyńskie Cheerleaderki - Piękne, niesamowite i pobudzające do walki o punkty dziewczyny z Gdyni. Nie wiem jak udało się namówić tyle dziewcząt, by założyły jeden strój na tą samą imprezę, ale efekt jest powalający. - Piękne, niesamowite i pobudzające do walki o punkty dziewczyny z Gdyni. Nie wiem jak udało się namówić tyle dziewcząt, by założyły jeden strój na tą samą imprezę, ale efekt jest powalający.
Gdyńskie Cheerleaderki - Piękne, niesamowite i pobudzające do walki o punkty dziewczyny z Gdyni. Nie wiem jak udało się namówić tyle dziewcząt, by założyły jeden strój na tą samą imprezę, ale efekt jest powalający.


Dodał: admin 
Data: 20-11-2013 17:40:21
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2160
Tagi: Śmieszne Filmiki - Muzyczne

|Gdyńskie Cheerleaderki - Piękne, niesamowite i pobudzające do walki o punkty dziewczyny z Gdyni. Nie wiem jak udało się namówić tyle dziewcząt, by założyły jeden strój na tą samą imprezę, ale efekt jest powalający.|

Blizzcon 2013 - Epickie stroje i piękne dziewczyny przebrane za postacie z waszych ulubionych gier firmy Blizzard. Postacie z World of Warcraft, Diablo i serii Starcraft. - Epickie stroje i piękne dziewczyny przebrane za postacie z waszych ulubionych gier firmy Blizzard. Postacie z World of Warcraft, Diablo i serii Starcraft.
Blizzcon 2013 - Epickie stroje i piękne dziewczyny przebrane za postacie z waszych ulubionych gier firmy Blizzard. Postacie z World of Warcraft, Diablo i serii Starcraft.


Dodał: admin 
Data: 17-11-2013 18:40:17
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2396
Tagi: Śmieszne Filmiki - Muzyczne - Inne

|Blizzcon 2013 - Epickie stroje i piękne dziewczyny przebrane za postacie z waszych ulubionych gier firmy Blizzard. Postacie z World of Warcraft, Diablo i serii Starcraft.|

Patty - Krzyk - Wielka improwizacja w jednym ze śniadaniowych programów telewizyjnych. Cudne umiejętności gitarzystki i pianistki + cudowny playback. - Wielka improwizacja w jednym ze śniadaniowych programów telewizyjnych. Cudne umiejętności gitarzystki i pianistki + cudowny playback.
Patty - Krzyk - Wielka improwizacja w jednym ze śniadaniowych programów telewizyjnych. Cudne umiejętności gitarzystki i pianistki + cudowny playback.


Dodał: admin 
Data: 15-10-2013 12:40:12
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2139
Tagi: Śmieszne Filmiki - Muzyczne

|Patty - Krzyk - Wielka improwizacja w jednym ze śniadaniowych programów telewizyjnych. Cudne umiejętności gitarzystki i pianistki + cudowny playback.|

Podróbki oryginalnych utworów - Po czym poznać wielki hit? Zapewne można brać pod uwagę liczbę odniesień do niego w innych utworach. Co jednak zrobić jak gorszy utwór odnosi większy sukces niż oryginał? - Po czym poznać wielki hit? Zapewne można brać pod uwagę liczbę odniesień do niego w innych utworach. Co jednak zrobić jak gorszy utwór odnosi większy sukces niż oryginał?
Podróbki oryginalnych utworów - Po czym poznać wielki hit? Zapewne można brać pod uwagę liczbę odniesień do niego w innych utworach. Co jednak zrobić jak gorszy utwór odnosi większy sukces niż oryginał?


Dodał: admin 
Data: 21-09-2013 13:40:07
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 2840
Tagi: Seriale / Programy - Inne - Śmieszne Filmiki - Muzyczne

|Podróbki oryginalnych utworów - Po czym poznać wielki hit? Zapewne można brać pod uwagę liczbę odniesień do niego w innych utworach. Co jednak zrobić jak gorszy utwór odnosi większy sukces niż oryginał?|

Taniec z diodami - Przedstawiamy nietypowy występ grupy The Pastels. Dzięki diodom LED zaprezentują sceny rodem z filmu Tron. Warto zobaczyć. - Przedstawiamy nietypowy występ grupy The Pastels. Dzięki diodom LED zaprezentują sceny rodem z filmu Tron. Warto zobaczyć.
Taniec z diodami - Przedstawiamy nietypowy występ grupy The Pastels. Dzięki diodom LED zaprezentują sceny rodem z filmu Tron. Warto zobaczyć.


Dodał: admin 
Data: 12-08-2013 21:45:44
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 2135
Tagi: Śmieszne Filmiki - Muzyczne

|Taniec z diodami - Przedstawiamy nietypowy występ grupy The Pastels. Dzięki diodom LED zaprezentują sceny rodem z filmu Tron. Warto zobaczyć.|

Gentleman wersja Polska - Polacy też potrafią zrobić swoją, raczej lepszą wersję teledysku Gentleman. - Polacy też potrafią zrobić swoją, raczej lepszą wersję teledysku Gentleman.
Gentleman wersja Polska - Polacy też potrafią zrobić swoją, raczej lepszą wersję teledysku Gentleman.


Dodał: admin 
Data: 20-05-2013 11:43:02
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2419
Tagi: Śmieszne Filmiki - Śmieszne - Muzyczne

|Gentleman wersja Polska - Polacy też potrafią zrobić swoją, raczej lepszą wersję teledysku Gentleman.|

PSY - Gentleman - Nowa piosenka PSY, znanego z piosenki Gangman style. - Nowa piosenka PSY, znanego z piosenki Gangman style.
PSY - Gentleman - Nowa piosenka PSY, znanego z piosenki Gangman style.


Dodał: admin 
Data: 17-04-2013 15:45:27
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 2355
Tagi: Śmieszne Filmiki - Muzyczne - Teledyski - Muzyka POP

|PSY - Gentleman - Nowa piosenka PSY, znanego z piosenki Gangman style.|


1 | 2 | 3 |... 7 | następna 


 Reklama ::  


Tapety na pulpit | Opisy gg | Kawały | Tapety na tablety z Tapetus.pl

0.0227xxxxxxxxxxxxxxxx