Kontakt | Reklama |

 

 >> Rejestracja
>> Przypomnij Hasło
>> Panel

 
 ::Kategorie
Śmieszne Animacje
Śmieszne reklamy
Śmieszne Filmiki
  Śmieszne
  Erotyczne
  Extremalne
  Parkour
  Polskie
  Magiczne
  Polityczne
  Walki
  Dzieci
  Wypadki
  Samolotowe
  Samochody
  Sportowe
  Wulgarne
  Motory
  Zwierzenta
  Wyścigi
  Koszykówka
  Inne
  Pod wpływem
  Zapowiedzi
  Muzyczne
--------------
Kabarety
Piłka Nożna
Teledyski
Seriale / Programy
Gry Online
TV OnLine
--------------
Kawały
Opisy GG
Śmieszne Rozmówki


 ::Wyszukiwarka ::Poukładaj Według ::Poukładaj Według

:Co zrobić jak nie działa filmik??
:Powiadomienia RSS
:Panel Urzytkownika
:Rejestracja Konta
:Przypomnij Hasło
:Aktywacja Konta
:Kontakt

:Dodaj Filmik
:Dodaj Opis
:Dodaj Kawał

Inne Filmiki

Inne Filmiki Add to Google
wstecz  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |... 23 | następna 

Historia konsoli Game Boy - Historia znanej przez każdego gracza konsoli o nazwie Game Boy. Zobaczcie jak powstawały pierwsze urządzenia do gier elektronicznych firmy Nintendo. - Historia znanej przez każdego gracza konsoli o nazwie Game Boy. Zobaczcie jak powstawały pierwsze urządzenia do gier elektronicznych firmy Nintendo.
Historia konsoli Game Boy - Historia znanej przez każdego gracza konsoli o nazwie Game Boy. Zobaczcie jak powstawały pierwsze urządzenia do gier elektronicznych firmy Nintendo.


Dodał: admin 
Data: 01-09-2013 19:46:08
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1322
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne

|Historia konsoli Game Boy - Historia znanej przez każdego gracza konsoli o nazwie Game Boy. Zobaczcie jak powstawały pierwsze urządzenia do gier elektronicznych firmy Nintendo.|

Robienie pizzy - Nie wiemy czy takie sztuczki polepszają smak pizzy, ale z pewnością robią wrażenie. Zobaczcie sami jak pewien pracownik wywija spodem pizzy. - Nie wiemy czy takie sztuczki polepszają smak pizzy, ale z pewnością robią wrażenie. Zobaczcie sami jak pewien pracownik wywija spodem pizzy.
Robienie pizzy - Nie wiemy czy takie sztuczki polepszają smak pizzy, ale z pewnością robią wrażenie. Zobaczcie sami jak pewien pracownik wywija spodem pizzy.


Dodał: admin 
Data: 09-08-2013 22:45:37
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1340
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne

|Robienie pizzy - Nie wiemy czy takie sztuczki polepszają smak pizzy, ale z pewnością robią wrażenie. Zobaczcie sami jak pewien pracownik wywija spodem pizzy.|

Zakupy w Azji - Jak wiadomo Azja wyróżnia się ludźmi, którzy są o wiele lepsi i szybsi w wielu rzeczach. Jednym z nich jest chociażby głupie pakowanie zakupów. - Jak wiadomo Azja wyróżnia się ludźmi, którzy są o wiele lepsi i szybsi w wielu rzeczach. Jednym z nich jest chociażby głupie pakowanie zakupów.
Zakupy w Azji - Jak wiadomo Azja wyróżnia się ludźmi, którzy są o wiele lepsi i szybsi w wielu rzeczach. Jednym z nich jest chociażby głupie pakowanie zakupów.


Dodał: admin 
Data: 05-08-2013 14:45:17
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 1298
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne

|Zakupy w Azji - Jak wiadomo Azja wyróżnia się ludźmi, którzy są o wiele lepsi i szybsi w wielu rzeczach. Jednym z nich jest chociażby głupie pakowanie zakupów.|

Naucz się grać na pianinie - Chciałbyś nauczyć się grać na pianinie w bardzo prosty i przyjemny sposób. Oto filmik pokazujący jak dobrze wyglądać i grać nie mając zielonego pojęcia o pianinie. - Chciałbyś nauczyć się grać na pianinie w bardzo prosty i przyjemny sposób. Oto filmik pokazujący jak dobrze wyglądać i grać nie mając zielonego pojęcia o pianinie.
Naucz się grać na pianinie - Chciałbyś nauczyć się grać na pianinie w bardzo prosty i przyjemny sposób. Oto filmik pokazujący jak dobrze wyglądać i grać nie mając zielonego pojęcia o pianinie.


Dodał: admin 
Data: 03-08-2013 14:45:18
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1348
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne

|Naucz się grać na pianinie - Chciałbyś nauczyć się grać na pianinie w bardzo prosty i przyjemny sposób. Oto filmik pokazujący jak dobrze wyglądać i grać nie mając zielonego pojęcia o pianinie.|

Laser i ognisko - Co stanie się po skierowaniu wiązki lasera w ognisko? Powstanie zjawisko, które większość fanów sci-fi może śmiało powiedzieć, że został utworzony portal. - Co stanie się po skierowaniu wiązki lasera w ognisko? Powstanie zjawisko, które większość fanów sci-fi może śmiało powiedzieć, że został utworzony portal.
Laser i ognisko - Co stanie się po skierowaniu wiązki lasera w ognisko? Powstanie zjawisko, które większość fanów sci-fi może śmiało powiedzieć, że został utworzony portal.


Dodał: admin 
Data: 03-08-2013 14:45:18
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1337
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne

|Laser i ognisko - Co stanie się po skierowaniu wiązki lasera w ognisko? Powstanie zjawisko, które większość fanów sci-fi może śmiało powiedzieć, że został utworzony portal.|

Godziny szczytu w chińskim metrze - Metro w najbardziej zaludnionym państwie na świecie przyjmuje w godzinach szczytu zupełnie inną kulturę. Tak naprawdę trzeba mieć szczęście, by dostać się na pierwszą kolejkę! - Metro w najbardziej zaludnionym państwie na świecie przyjmuje w godzinach szczytu zupełnie inną kulturę. Tak naprawdę trzeba mieć szczęście, by dostać się na pierwszą kolejkę!
Godziny szczytu w chińskim metrze - Metro w najbardziej zaludnionym państwie na świecie przyjmuje w godzinach szczytu zupełnie inną kulturę. Tak naprawdę trzeba mieć szczęście, by dostać się na pierwszą kolejkę!


Dodał: admin 
Data: 26-07-2013 20:44:59
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1206
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne

|Godziny szczytu w chińskim metrze - Metro w najbardziej zaludnionym państwie na świecie przyjmuje w godzinach szczytu zupełnie inną kulturę. Tak naprawdę trzeba mieć szczęście, by dostać się na pierwszą kolejkę!|

Zapalniczka - Zrób to sam - Filmik szczególnie dla osób palących, którym zdarza się zapomnieć o wzięciu ze sobą zapalniczki. Filmik pokazuje, jak za pomocą baterii i foli o gumy do żucia wzniecić mały ogień. - Filmik szczególnie dla osób palących, którym zdarza się zapomnieć o wzięciu ze sobą zapalniczki. Filmik pokazuje, jak za pomocą baterii i foli o gumy do żucia wzniecić mały ogień.
Zapalniczka - Zrób to sam - Filmik szczególnie dla osób palących, którym zdarza się zapomnieć o wzięciu ze sobą zapalniczki. Filmik pokazuje, jak za pomocą baterii i foli o gumy do żucia wzniecić mały ogień.


Dodał: admin 
Data: 19-07-2013 12:44:45
Ocena: 3.5 (4)
Odsłon: 1532
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne

|Zapalniczka - Zrób to sam - Filmik szczególnie dla osób palących, którym zdarza się zapomnieć o wzięciu ze sobą zapalniczki. Filmik pokazuje, jak za pomocą baterii i foli o gumy do żucia wzniecić mały ogień.|

Pablo Francisco - Extasy PL (+18) - Jeden z nielicznych ludzi, którzy moją "głośnik" w gardle prezentuje swoje wspomnienia o extasy. - Jeden z nielicznych ludzi, którzy moją "głośnik" w gardle prezentuje swoje wspomnienia o extasy.
Pablo Francisco - Extasy PL (+18) - Jeden z nielicznych ludzi, którzy moją


Dodał: admin 
Data: 08-06-2013 23:43:34
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1207
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne

|Pablo Francisco - Extasy PL (+18) - Jeden z nielicznych ludzi, którzy moją "głośnik" w gardle prezentuje swoje wspomnienia o extasy.|

Grafika, która Cię zadziwi - Dzisiejsze programy graficzne pozwalają uzyskać niebywałe efekty. Zobaczcie koniecznie co udało się stworzyć niektórym za pomocą odpowiednich narzędzi. - Dzisiejsze programy graficzne pozwalają uzyskać niebywałe efekty. Zobaczcie koniecznie co udało się stworzyć niektórym za pomocą odpowiednich narzędzi.
Grafika, która Cię zadziwi - Dzisiejsze programy graficzne pozwalają uzyskać niebywałe efekty. Zobaczcie koniecznie co udało się stworzyć niektórym za pomocą odpowiednich narzędzi.


Dodał: admin 
Data: 06-06-2013 22:43:34
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 1482
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne

|Grafika, która Cię zadziwi - Dzisiejsze programy graficzne pozwalają uzyskać niebywałe efekty. Zobaczcie koniecznie co udało się stworzyć niektórym za pomocą odpowiednich narzędzi.|

Zmiana biegów - Tak powinno się zmieniać biegi. Może to tylko gra, ale sprzęt przygotowany perfekcyjnie. - Tak powinno się zmieniać biegi. Może to tylko gra, ale sprzęt przygotowany perfekcyjnie.
Zmiana biegów - Tak powinno się zmieniać biegi. Może to tylko gra, ale sprzęt przygotowany perfekcyjnie.


Dodał: admin 
Data: 23-05-2013 19:43:14
Ocena: 3 (1)
Odsłon: 1287
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne

|Zmiana biegów - Tak powinno się zmieniać biegi. Może to tylko gra, ale sprzęt przygotowany perfekcyjnie.|

Pokaz świetlny - Operowanie światłem i ciemnością potrafi mieć niesamowite efekty. Proponujemy zobaczyć krótki występ pewnego artysty ulicznego. Wrażenia wizualne gwarantowane. - Operowanie światłem i ciemnością potrafi mieć niesamowite efekty. Proponujemy zobaczyć krótki występ pewnego artysty ulicznego. Wrażenia wizualne gwarantowane.
Pokaz świetlny - Operowanie światłem i ciemnością potrafi mieć niesamowite efekty. Proponujemy zobaczyć krótki występ pewnego artysty ulicznego. Wrażenia wizualne gwarantowane.


Dodał: admin 
Data: 21-05-2013 18:43:08
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1359
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne

|Pokaz świetlny - Operowanie światłem i ciemnością potrafi mieć niesamowite efekty. Proponujemy zobaczyć krótki występ pewnego artysty ulicznego. Wrażenia wizualne gwarantowane.|

Tureckie cukierki - Były już filmiki o robieniu waty cukrowej, wasabi i herbaty. Teraz czas na tureckie słodyczne robione na poczekaniu. - Były już filmiki o robieniu waty cukrowej, wasabi i herbaty. Teraz czas na tureckie słodyczne robione na poczekaniu.
Tureckie cukierki - Były już filmiki o robieniu waty cukrowej, wasabi i herbaty. Teraz czas na tureckie słodyczne robione na poczekaniu.


Dodał: admin 
Data: 09-05-2013 18:42:34
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1236
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne

|Tureckie cukierki - Były już filmiki o robieniu waty cukrowej, wasabi i herbaty. Teraz czas na tureckie słodyczne robione na poczekaniu.|

System Virtuix Omni - Czyżby marzenia każdego gracza były na wyciągnięcie ręki? TAK! Oto System Virtuix Omni, który pozwala na praktycznie wcielenie się w postać w grach typu TF2 czy Skyrim. - Czyżby marzenia każdego gracza były na wyciągnięcie ręki? TAK! Oto System Virtuix Omni, który pozwala na praktycznie wcielenie się w postać w grach typu TF2 czy Skyrim.
System Virtuix Omni - Czyżby marzenia każdego gracza były na wyciągnięcie ręki? TAK! Oto System Virtuix Omni, który pozwala na praktycznie wcielenie się w postać w grach typu TF2 czy Skyrim.


Dodał: admin 
Data: 08-05-2013 15:42:31
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1662
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne - Zapowiedzi - Z Gier

|System Virtuix Omni - Czyżby marzenia każdego gracza były na wyciągnięcie ręki? TAK! Oto System Virtuix Omni, który pozwala na praktycznie wcielenie się w postać w grach typu TF2 czy Skyrim.|

Biecz - wirtualna wycieczka - Niby filmik promujący miasto, lecz nie taki zwykły. Bardzo ciekawie pokazana reklamówka w stylu czołówki serialu Gra o Tron. - Niby filmik promujący miasto, lecz nie taki zwykły. Bardzo ciekawie pokazana reklamówka w stylu czołówki serialu Gra o Tron.
Biecz - wirtualna wycieczka - Niby filmik promujący miasto, lecz nie taki zwykły. Bardzo ciekawie pokazana reklamówka w stylu czołówki serialu Gra o Tron.


Dodał: admin 
Data: 24-04-2013 16:45:41
Ocena: 2.5 (2)
Odsłon: 1648
Tagi: Śmieszne Filmiki - Polskie - Inne

|Biecz - wirtualna wycieczka - Niby filmik promujący miasto, lecz nie taki zwykły. Bardzo ciekawie pokazana reklamówka w stylu czołówki serialu Gra o Tron.|

Szlachetny motocyklista - Nie każdy odważyłby się na taki gest, co widać po reakcjach większości ludzi, którzy widzieli to zdarzenie i po prostu odwrócili głowę. - Nie każdy odważyłby się na taki gest, co widać po reakcjach większości ludzi, którzy widzieli to zdarzenie i po prostu odwrócili głowę.
Szlachetny motocyklista - Nie każdy odważyłby się na taki gest, co widać po reakcjach większości ludzi, którzy widzieli to zdarzenie i po prostu odwrócili głowę.


Dodał: admin 
Data: 24-04-2013 16:45:41
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1785
Tagi: Śmieszne Filmiki - Inne - Motory

|Szlachetny motocyklista - Nie każdy odważyłby się na taki gest, co widać po reakcjach większości ludzi, którzy widzieli to zdarzenie i po prostu odwrócili głowę.|


wstecz  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |... 23 | następna 


 Reklama ::  


Tapety na pulpit | Opisy gg | Kawały | Tapety na tablety z Tapetus.pl

0.0455xxxxxxxxxxxxxxxx