Kontakt | Reklama |

 

 >> Rejestracja
>> Przypomnij Hasło
>> Panel

 
 ::Kategorie
Śmieszne Animacje
Śmieszne reklamy
Śmieszne Filmiki
  Śmieszne
  Erotyczne
  Extremalne
  Parkour
  Polskie
  Magiczne
  Polityczne
  Walki
  Dzieci
  Wypadki
  Samolotowe
  Samochody
  Sportowe
  Wulgarne
  Motory
  Zwierzenta
  Wyścigi
  Koszykówka
  Inne
  Pod wpływem
  Zapowiedzi
  Muzyczne
--------------
Kabarety
Piłka Nożna
Teledyski
Seriale / Programy
Gry Online
TV OnLine
--------------
Kawały
Opisy GG
Śmieszne Rozmówki


 ::Wyszukiwarka ::Poukładaj Według ::Poukładaj Według

:Co zrobić jak nie działa filmik??
:Powiadomienia RSS
:Panel Urzytkownika
:Rejestracja Konta
:Przypomnij Hasło
:Aktywacja Konta
:Kontakt

:Dodaj Filmik
:Dodaj Opis
:Dodaj Kawał

Filmiki Extremalne

Filmiki Extremalne Add to Google
wstecz  1 | 2 | 3 | 4 |... 11 | następna 

Z lotu ptaka - bez spadochronu. - bez spadochronu.
Z lotu ptaka - bez spadochronu.


Dodał: MEGAPIKSL 
Data: 26-01-2014 14:40:28
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 1765
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne

|Z lotu ptaka - bez spadochronu.|

Kompilacja Wypadków - Październik 2013 - Nowa kompilacja od Twisternederland. Zobaczcie, jakie to nowe wypadki zdarzyły się w ubiegłym miesiącu. - Nowa kompilacja od Twisternederland. Zobaczcie, jakie to nowe wypadki zdarzyły się w ubiegłym miesiącu.
Kompilacja Wypadków - Październik 2013 - Nowa kompilacja od Twisternederland. Zobaczcie, jakie to nowe wypadki zdarzyły się w ubiegłym miesiącu.


Dodał: admin 
Data: 05-11-2013 13:40:17
Ocena: 3 (7)
Odsłon: 1889
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne - Wypadki

|Kompilacja Wypadków - Październik 2013 - Nowa kompilacja od Twisternederland. Zobaczcie, jakie to nowe wypadki zdarzyły się w ubiegłym miesiącu.|

Ludzie są niesamowici - Oto zlepek paru filmików pokazujący niesamowite wyczyny niektórych ludzi. Czy mielibyście odwagę na zrobienie tego co oni? - Oto zlepek paru filmików pokazujący niesamowite wyczyny niektórych ludzi. Czy mielibyście odwagę na zrobienie tego co oni?
Ludzie są niesamowici - Oto zlepek paru filmików pokazujący niesamowite wyczyny niektórych ludzi. Czy mielibyście odwagę na zrobienie tego co oni?


Dodał: admin 
Data: 05-11-2013 13:40:16
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1654
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne

|Ludzie są niesamowici - Oto zlepek paru filmików pokazujący niesamowite wyczyny niektórych ludzi. Czy mielibyście odwagę na zrobienie tego co oni?|

Skyscreamer - W wesołym miasteczku spotkamy różne atrakcje. Jedną z nich może być Skyscreamer. Jest to największa konstrukcja tego typu na świecie. Trzeba nie lada odwagi by skorzystać z takiej formy rozrywki. - W wesołym miasteczku spotkamy różne atrakcje. Jedną z nich może być Skyscreamer. Jest to największa konstrukcja tego typu na świecie. Trzeba nie lada odwagi by skorzystać z takiej formy rozrywki.
Skyscreamer - W wesołym miasteczku spotkamy różne atrakcje. Jedną z nich może być Skyscreamer. Jest to największa konstrukcja tego typu na świecie. Trzeba nie lada odwagi by skorzystać z takiej formy rozrywki.


Dodał: admin 
Data: 02-06-2013 19:43:33
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1719
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne

|Skyscreamer - W wesołym miasteczku spotkamy różne atrakcje. Jedną z nich może być Skyscreamer. Jest to największa konstrukcja tego typu na świecie. Trzeba nie lada odwagi by skorzystać z takiej formy rozrywki.|

Oszukanie śmierci - Ten skoczek spadochronowy uniknął śmierci poprzez odbijanie się od skał, co pozwoliło mu przeżyć upadek z 305 metrów. - Ten skoczek spadochronowy uniknął śmierci poprzez odbijanie się od skał, co pozwoliło mu przeżyć upadek z 305 metrów.
Oszukanie śmierci - Ten skoczek spadochronowy uniknął śmierci poprzez odbijanie się od skał, co pozwoliło mu przeżyć upadek z 305 metrów.


Dodał: admin 
Data: 24-05-2013 16:43:12
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1807
Tagi: Śmieszne Filmiki - Wypadki - Extremalne

|Oszukanie śmierci - Ten skoczek spadochronowy uniknął śmierci poprzez odbijanie się od skał, co pozwoliło mu przeżyć upadek z 305 metrów.|

Kompilacja upadków - Ten filmik przedstawia kompilację, skąd biorą się wszelakie bóle głowy.. i nie tylko głowy. - Ten filmik przedstawia kompilację, skąd biorą się wszelakie bóle głowy.. i nie tylko głowy.
Kompilacja upadków - Ten filmik przedstawia kompilację, skąd biorą się wszelakie bóle głowy.. i nie tylko głowy.


Dodał: admin 
Data: 25-04-2013 16:45:45
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1816
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne - Śmieszne

|Kompilacja upadków - Ten filmik przedstawia kompilację, skąd biorą się wszelakie bóle głowy.. i nie tylko głowy.|

Jazda na wysokim rowerze - Czy zdarza się Wam, że rama w rowerze przeszkadza we wsiadaniu i zsiadaniu z roweru? Zobaczcie jak to jest wsiąść na ekstremalnie wysoki rower i jechać na nim przez miasto. - Czy zdarza się Wam, że rama w rowerze przeszkadza we wsiadaniu i zsiadaniu z roweru? Zobaczcie jak to jest wsiąść na ekstremalnie wysoki rower i jechać na nim przez miasto.
Jazda na wysokim rowerze - Czy zdarza się Wam, że rama w rowerze przeszkadza we wsiadaniu i zsiadaniu z roweru? Zobaczcie jak to jest wsiąść na ekstremalnie wysoki rower i jechać na nim przez miasto.


Dodał: admin 
Data: 25-04-2013 16:45:43
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1541
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne

|Jazda na wysokim rowerze - Czy zdarza się Wam, że rama w rowerze przeszkadza we wsiadaniu i zsiadaniu z roweru? Zobaczcie jak to jest wsiąść na ekstremalnie wysoki rower i jechać na nim przez miasto.|

Walka robotów - Kierowanie sterowanymi samochodami może nudzić, ale nie w tym przypadku. Zobacz jak maszyny walczą ze sobą w bardzo efektowny sposób. - Kierowanie sterowanymi samochodami może nudzić, ale nie w tym przypadku. Zobacz jak maszyny walczą ze sobą w bardzo efektowny sposób.
Walka robotów - Kierowanie sterowanymi samochodami może nudzić, ale nie w tym przypadku. Zobacz jak maszyny walczą ze sobą w bardzo efektowny sposób.


Dodał: admin 
Data: 21-04-2013 12:45:56
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1556
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne

|Walka robotów - Kierowanie sterowanymi samochodami może nudzić, ale nie w tym przypadku. Zobacz jak maszyny walczą ze sobą w bardzo efektowny sposób.|

But się panu pali - Rzecz dzieje się podczas strajku rolników w Szczecinie. Protestujący zmienili taktykę i teraz palą buty zamiast opon. Zobaczcie co na to sam zainteresowany. - Rzecz dzieje się podczas strajku rolników w Szczecinie. Protestujący zmienili taktykę i teraz palą buty zamiast opon. Zobaczcie co na to sam zainteresowany.
But się panu pali - Rzecz dzieje się podczas strajku rolników w Szczecinie. Protestujący zmienili taktykę i teraz palą buty zamiast opon. Zobaczcie co na to sam zainteresowany.


Dodał: admin 
Data: 17-04-2013 15:45:28
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1587
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne

|But się panu pali - Rzecz dzieje się podczas strajku rolników w Szczecinie. Protestujący zmienili taktykę i teraz palą buty zamiast opon. Zobaczcie co na to sam zainteresowany.|

Nieudane zabójstwo w Rosji - Dyrektor pewnej firmy w Rosji podjeżdża do sklepu, gdy nagle podchodzi do niego mężczyzna z torbą. W torbie znajduje się broń, z której napastnik otwiera ogień. - Dyrektor pewnej firmy w Rosji podjeżdża do sklepu, gdy nagle podchodzi do niego mężczyzna z torbą. W torbie znajduje się broń, z której napastnik otwiera ogień.
Nieudane zabójstwo w Rosji - Dyrektor pewnej firmy w Rosji podjeżdża do sklepu, gdy nagle podchodzi do niego mężczyzna z torbą. W torbie znajduje się broń, z której napastnik otwiera ogień.


Dodał: admin 
Data: 15-04-2013 17:45:41
Ocena: 3 (10)
Odsłon: 1479
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne

|Nieudane zabójstwo w Rosji - Dyrektor pewnej firmy w Rosji podjeżdża do sklepu, gdy nagle podchodzi do niego mężczyzna z torbą. W torbie znajduje się broń, z której napastnik otwiera ogień.|

Ludzie są niesamowici - Genialny filmik pokazujący najbardziej ekstremanle momenty, jakie można sobie wyobrazić. - Genialny filmik pokazujący najbardziej ekstremanle momenty, jakie można sobie wyobrazić.
Ludzie są niesamowici - Genialny filmik pokazujący najbardziej ekstremanle momenty, jakie można sobie wyobrazić.


Dodał: admin 
Data: 14-04-2013 22:45:23
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1511
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne

|Ludzie są niesamowici - Genialny filmik pokazujący najbardziej ekstremanle momenty, jakie można sobie wyobrazić.|

Krwawy prysznic - Jeden z lepszych dowcipów, jakie można wykręcić w miejscu publicznym. Jednak nie ma co się dziwić reakcją ludzi, bo akcja jednak trochę makabryczna. - Jeden z lepszych dowcipów, jakie można wykręcić w miejscu publicznym. Jednak nie ma co się dziwić reakcją ludzi, bo akcja jednak trochę makabryczna.
Krwawy prysznic - Jeden z lepszych dowcipów, jakie można wykręcić w miejscu publicznym. Jednak nie ma co się dziwić reakcją ludzi, bo akcja jednak trochę makabryczna.


Dodał: admin 
Data: 14-04-2013 22:45:22
Ocena: 3 (5)
Odsłon: 1487
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne

|Krwawy prysznic - Jeden z lepszych dowcipów, jakie można wykręcić w miejscu publicznym. Jednak nie ma co się dziwić reakcją ludzi, bo akcja jednak trochę makabryczna.|

Bitwa narodów 2013 Polska - Ciekawy pokaz z nietypowych zawodów w Polsce. - Ciekawy pokaz z nietypowych zawodów w Polsce.
Bitwa narodów 2013 Polska - Ciekawy pokaz z nietypowych zawodów w Polsce.


Dodał: admin 
Data: 02-04-2013 13:45:07
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1438
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne

|Bitwa narodów 2013 Polska - Ciekawy pokaz z nietypowych zawodów w Polsce.|

-52 stopnie - ... i pan Rosja. Nie zostało nic, jak tylko gratulować odwagi. - ... i pan Rosja. Nie zostało nic, jak tylko gratulować odwagi.
-52 stopnie - ... i pan Rosja. Nie zostało nic, jak tylko gratulować odwagi.


Dodał: admin 
Data: 18-03-2013 19:45:08
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1562
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne

|-52 stopnie - ... i pan Rosja. Nie zostało nic, jak tylko gratulować odwagi.|

Dilerzy w Rosji - Tam nie ma tak łatwo jak w Polsce. Jak już się społeczeństwo zbierze to... widać skutki. - Tam nie ma tak łatwo jak w Polsce. Jak już się społeczeństwo zbierze to... widać skutki.
Dilerzy w Rosji - Tam nie ma tak łatwo jak w Polsce. Jak już się społeczeństwo zbierze to... widać skutki.


Dodał: admin 
Data: 12-03-2013 11:47:33
Ocena: 0 (0)
Odsłon: 1497
Tagi: Śmieszne Filmiki - Extremalne

|Dilerzy w Rosji - Tam nie ma tak łatwo jak w Polsce. Jak już się społeczeństwo zbierze to... widać skutki.|


wstecz  1 | 2 | 3 | 4 |... 11 | następna 


 Reklama ::  


Tapety na pulpit | Opisy gg | Kawały | Tapety na tablety z Tapetus.pl

0.0436xxxxxxxxxxxxxxxx